ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Топери

Топери

Правильно підібраний топер подарує м'якість як у подушки, якщо поверхня вашого ліжка занадто тверда, або додасть жорсткості, якщо вам потрібно більше підтримки.

Сортувати за Сортувати за

11 Товар (ів)

Закрити

11 Товар (ів)

Закрити

Топери Дормео

Сьогодні все більше і більше людей відчувають неприємні відчуття і почуття дискомфорту вранці, після сну. Це відбувається в більшості випадків через сон на неправильній поверхні. Щоб це виправити можна спробувати використовувати топпер.

Топер — це тонкий матрац з різними ступенями жорстокості, який має ряд переваг перед класичними моделями. Він може використовуватися як окремо, так і на звичайному матраці або дивані, якщо треба підвищити їх комфорт.

Які переваги топерів?

Топери можуть як покращувати нерівності спального місця, змінювати жорсткість матрацу чи дивану, а також зберігати класичний матрац від зношування, адже їх ціна значно нижче і доглядати за ним легше. Ортопедичні топери Dormeo — чудовий вибір для тих, хто часто переїжджає або буває у відрядженні, адже його простіше транспортувати, просто скрутивши. Для зручного зберігання, наприклад, ортопедичний топер Ролл Ап Зелений чай має спеціальні ремінці.

Переваги топперів ще і в тому, що:

  • вони роблять ваше спальне місце ергономічним навіть, якщо воно не призначене для сну;
  • велика функціональність використання, не тільки для сну, але і для ігор з дітьми, гімнастики та інше;
  • зручність використання —  займають мало місця, прості зручні в зберіганні та догляді.

Які розміри топерів бувають?

Ортопедичні топери зазвичай значно тонші за класичні матраци. Середня їх висота 4-8 см. За шириною топери Дормео можна підібрати під будь-яке спальне місце від 70×190 см до 180×200 см.

Які матеріали використовують у топерах?

Топери, які ви можете придбати в інтернет-магазині Дормео, створені з сучасних матеріалів. Вони забезпечують максимальний комфорт, і при цьому мають антибактеріальні та гіпоалергенні властивості, адже не накопичують в собі бруд чи пилових кліщів. Використання піни нового покоління з ефектом пам'яті дозволяє максимально підвищити комфорт сну, а змінні чохли легко змінювати та прати.