ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Жорсткий чи м’який? Це більше не проблема!

Чи була у Вашому житті така ситуація, що Ви з партнером ніяк не могли обрати – жорсткий чи м’який матрац? Ви довго обмірковували варіанти та обговорювали остаточний вибір перед покупкою?

Чи була у Вашому житті така ситуація, що Ви з партнером ніяк не могли обрати – жорсткий чи м’який матрац? Ви довго обмірковували варіанти та обговорювали остаточний вибір перед покупкою?

Не подумайте, що така проблема актуальна лише для пар. Тим, хто купує одинарний матрац також знайома ця проблема.

Вибір матраца – нелегка і важлива справа, особливо зважаючи на те, що ми користуватимемося ним протягом багатьох років. Тут важливо не помилитись у виборі. Адже лише через місяць використання ми дізнаємося, яка жорсткість підходить нам найбільше.

Якщо придбати матрац, що не підходить нам, то ми приречені пристосовуватись до нього кожну ніч, переконуючи себе, що скоро нам стане зручно спати. Добре, коли так і стається. Але гірше, коли ми самі не знаємо, якій матрац обрати, яка жорсткість нам потрібна.

Ми часто обираємо більш м’який матрац, не думаючи про те, що це може зашкодити нашому здоров’ю. Більше того, з роками наші уподобання змінюються, і матрац, якій раніше подобався, тепер може стати причиною поганого сну, самопочуття та зіпсованого настрою.

Але є чудове рішення для тих, хто вагається і не може обрати між м’яким і жорстким матрацом, а також для тих, хто часом надає перевагу не тому рівню жорсткості, що підходить саме їм.

Ви чули про матрац з двосторонньою основою?

Двостороння основа – це новинка у виробництві матраців. Ми, покупці, завжди були обмежені у виборі між м’яким і жорстким матрацом. Щоб уникнути ризику, ми звикли зупиняти свій вибір на чомусь середньому, жертвуючи власним комфортом.

Спеціалісти ТМ Dormeo розробили матрац із одночасно м’якою та жорсткою поверхнею. Як це? Його можна просто перевернути, щоб він пристосовувався до потреб Вашого тіла. Адже різні його сторони мають різну жорсткість.

Надзвичайно практичне рішення для двох

Двосторонній матрац – прекрасне рішення для пар, які дотепер були вимушені поступатись партнеру та пристосовуватись до потреб одне одного. Незабатром Dormeo розкаже, як обрати матрац для себе та свого партнера!