ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Секрет гарного сну – ортопедичний матрац

Поки навколишнє життя стає все більш динамічним і напруженим, і знаходити достатню кількість часу на сон стає все важче, ортопедичні матраци набувають все більшої популярності. Це не випадковість. Адже комфорт і користь для здоров'я, яку вони пропонують – справді необхідні.

Поки навколишнє життя стає все більш динамічним і напруженим, і знаходити достатню кількість часу на сон стає все важче, ортопедичні матраци набувають все більшої популярності. Це не випадковість. Адже комфорт і користь для здоров'я, яку вони пропонують – справді необхідні.

Що такого особливого в ортопедичних матрацах?

В основному те, що вони розроблені таким чином, щоб відповідати природним вигинам тіла і забезпечити надійну підтримку спини, шиї і суглобів. І саме цей простий факт робить їх особливими, відрізняючи їх від звичайних матраців. Тому що, сприяючи покращенню сну, вони допомагають покращити також якість нашого життя в цілому.

Але давайте будемо більш конкретними! Як правило, вигин хребта людини нагадує латинську букву "S". Для того, щоб відчувати себе більш комфортно в ліжку, міцніше спати і не відчувати скутості, прокидаючись вранці, наше тіло потребує правильної підтримки, яка допоможе зберігати цей вигин протягом всієї ночі. Традиційний матрац навряд чи здатний її забезпечити. Та ви й самі чудово це знаєте, якщо часто прокидаєтеся ночами або ворочаєтеся, відчуваючи дискомфорт.

З ортопедичним матрацом, ситуація протилежна – виникає комфортне відчуття «занурення», ви можете відчути, як поверхня, на якій ви лежите, максимально підлаштовується під форму вашого тіла, ви розслабляєтеся і засинаєте, замість того, щоб годинами ворочатися без сну. Дехто каже, що здається, ніби спиш на хмарах!

Чим же пояснюється така різниця у відчуттях?

Конструкція ортопедичних матраців повністю відрізняється від традиційних! Їх структура може складатися зі спеціальних мікрокапсул або пружин, а також з в'язкоеластичної піни з пам'яттю. Нерідко зустрічається і поєднання різних матеріалів в одній моделі. Та найголовніше – кожен з них прекрасно адаптується до форми і ваги людського тіла. І що ще краще – вони пристосовуються до його ліній і рухів незалежно від пози уві сні. Таким чином, вони допомагають забезпечити негайне полегшення болю в суглобах, причиною якої, як правило, є напруга.

При цьому інші чинники не впливають на зміну форми ортопедичних матраців! А це означає стабільність і комфорт протягом всієї ночі, що робить їх чудовим вибором, якщо ви ділите ліжко з коханою людиною. Навіть якщо ваш партнер пізно лягає, довго вмощується або встає набагато раніше, він не потурбує вас. Просто тому, що матрац не передає його рухів.

Кому ортопедичні матраци підходять найкраще?

Приємніше за все те, що ортопедичні матраци підходять практично всім, оскільки вони вміють адаптуватися до індивідуальних особливостей організму. Однак вони особливо корисні людям, які зазвичай прокидаються, відчуваючи напругу в шиї, скутість, а також болі в спині.

І якщо ви належите до їх числа, вам обов'язково слід проконсультуватися з фахівцем, щоб забезпечити собі більш зручні умови для сну. На ортопедичному матраці, звісно!