ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Фен-шуй спальні

Спальня – місце для відпочинку, вона має бути максимальною затишною. Як цього досягнути?

Спальня – місце для Вашого відпочинку, тому вона має бути максимально зручною та комфортною. Розміщення предметів у спальні має значний вплив на сон. А один з кращих способів зробити спальню «позитивною» - використовувати принципи фен-шуй.

Що таке фен-шуй?

Фен-шуй – це практика символічного освоєння простору, що використовується протягом понад 3000 років. Вважається, що фен-шуй винайшли у Китаї, але це не зовсім так. Така практика була відома багатьом народам і успішно використовувались ними. А китайці були першими, хто систематизував фен-шуй і перетворив його на філософію. Практика фен-шуй вчить, як балансувати різну енергію в оточенні людини, щоб вона позитивно впливала на здоров’я, щастя та рівень достатку. Фен-шуй – це пошук сприятливих потоків енергії ци і використання їх на благо людини.

Це складна наука, що потребує глибоких знань, але і початківці можуть навчитись використовувати фен-шуй для покращення енергетики оточення, в якому вони живуть. Зокрема, застосовувати правила фен-шуй у спальні.

Фен-шуй спальні

Мета фен-шуй спальні – зробити кімнату максимально зручною, приємною і повною позитивної енергії. Це дозволяє зробити кімнату гарним місцем для відпочинку і повноцінного сну.

Отже, як наповнити спальню позитивною енергією?

1. Правильне освітлення.

Використовуйте різноманітні рівні освітлення в спальні. Якщо можливо, використовуйте вимикач, за допомогою якого можна регулювати яскравість освітлення. Ідеальним вважається освітлення свічками. Купуючи свічки, переконайтесь, що вони не токсичні.

2. Вода – не бажаний гість у спальні.

Усі предмети з водою мають знаходитись в інших кімнатах, де темп життя більш активний. Вода вважається поганою компанією, оскільки охолоджує пристрасть. Якщо у Вашій спальні є акваріум, накривайте його на ніч.

3. Зменшіть кількість електромагнітних потоків.

У спальні не мають бути такі предмети, як телевізор, комп’ютер, DVD-програвач тощо. Іноді навіть електричний будильник може спричинити проблеми зі сном. Тому рекомендується ставити його як мінімум у двох метрах від ліжка.

4. Приберіть дзеркала.

Дзеркало, у якому відображається ліжко та людина на ньому, приносить нещастя. Воно може спричинити кошмари, депресію тощо. Якщо Вам не хочеться виносити дзеркало зі спальні, Ви можете вчинити з ним так само, як і з водою, накриваючи на ніч.

5. Використовуйте заспокійливі кольори.

Оскільки за принципами фен-шуй спальня вважається місцем, що дає можливість спокійно поспати, наповнюйте її м’якими, пастельними кольорами. Намагайтесь використовувати ці кольори для всього: меблів, стін, килимів, штор і постільної білизни.

6. Ретельно обирайте картини, що Ви хочете повісити на стінах спальні.

Картини несуть сильну енергію. Стежте за тим, щоб зображення, що Ви вішаєте вище голови, не були сумними або недоброзичливими. Такі картини негативно впливають на Вас і, відповідно, на Ваше життя щоночі. Тому прикрашайте стіни позитивними та заспокійливими зображеннями.

7. Усі двері в спальні мають бути зачиненими вночі.

Зачиняйте всі двері, що ведуть до Вашої спальні, так само, як і двері до туалету.

8. Спальню потрібно завжди провітрювати.

Перед сном переконайтесь, що повітря у кімнаті свіже, адже воно є частиною позитивної енергії. Якщо повітря з вулиці погано проникає в спальню або його недостатньо, Ви можете використовувати іонізатор повітря.

9. Спальня має бути місцем відпочинку.

Робоча кімната і кімната для відпочинку мають бути розділені. Якщо у Вас немає такої можливості, відділіть робочу зону від ліжка завісою або ширмою.

10. Дуже важливим є розміщення ліжка.

  • з обох боків ліжка мають стояти тумбочки
  • з усіх сторін ліжка не має бути зайвих предметів, що заважають підійти до нього
  • три сторони ліжка мають бути відкритими
  • не спіть у положенні, коли ноги спрямовані до двері
  • коли Ви лежите, Вам має бути видно двері таким чином, щоб Ви одразу могли відчути зміну енергії, коли хтось заходить до спальні

11. Обирайте зручне і пропорціональне ліжко.

Використовуйте постільну білизну з натуральних матеріалів. Обирайте лише високоякісний матрац, і  ортопедичну подушку, що добре підтримує шию і спину.