ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Чому діти страждають від алергії?

За останні 30 років все більше і більше людей страждають від алергії. Багато з них – діти.

За останні 30 років все більше і більше людей страждають від алергії. Багато з них – діти. За оцінками вчених, за вищезгаданий період часу в розвинутих країнах поява різноманітних алергенів зросла з 10% до 30%. Можливо, це пов’язано з фанатичною чистотою навколишнього середовища, яка нам шкодить?

В чому причина?

Гай Делеспес – лікар з університету Монреаля, впевнений, що причина в надмірній чистоті.

Алергія може бути результатом:

  • Генетичних факторів
  • Якості повітря
  • Очищеної їжі
  • Стресу
  • Тютюну …

Та французький вчений більше занепокоєний тим, що ми все менше і менше відкриваємо себе для мікробів.

Зв'язок між гігієною, алергенами і автоімунними захворюваннями

Діти, які живуть у «стерильному середовищі», мають більше шансів отримати алергію та інші захворювання, пов’язані з імунною системою.

Діти повинні зміцнювати імунну систему

Вчені впевнені, що віруси і бактерії, що потрапляють в наш організм з брудом, мають важливе значення у формування здорової і сильної імунної системи.

Бактерії в нашій системі травлення потрібні для перетравлювання їжі, а також вони «навчають» нашу імунну систему протистояти стороннім організмам. Це основа розвитку імунної системи дитини.

Захищаючи себе від шкідливих бактерій, Ви закриваєте себе від мікроорганізмів, які грають важливу роль у розвитку імунної системи.

Саме тому, мікрофлора нашої травної системи не така багата, якою має бути. Коли діти беруть щось до рота, вони стимулюють свою імунну систему для кращої роботи.