ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Чи може поганий сон зруйнувати стосунки?

Протягом дня ви з коханим найкращі друзі, але практично вороги коли настає ніч через проблеми з сном? Порушення сну і несумісні звички можуть перетворити закохану пару в екс-пару! Тож, варто подумати, як налагодити свій сон і зберегти стосунки. 

Протягом дня ви з коханим найкращі друзі, але практично вороги коли настає ніч через проблеми з сном? Порушення сну і несумісні звички можуть перетворити закохану пару в екс-пару! Тож, варто подумати, як налагодити свій сон і зберегти стосунки.

Рішення може виявитися дуже простим!

Наступна історія вам знайома? Вранці ви хочете загорнутися в ковдру і пригорнутися до свого коханого ... але він нічна птиця і серед ночі дивиться телевізор, квартира сяє, як новорічна ялинка до 3 години ночі ...

Потім він нарешті засинає, але постійно перевертається, бурмоче щось, хропе і, можливо , скидає з себе ковдру або стягує її з вас.

І коли настає ранок і сонце пробивається крізь штори, ви знову йдете на роботу невиспана.

Ця історія – приклад несумісності сну. Але не хвилюйтеся, 3 з 4 дорослих регулярно прокидаються вночі, а майже половина жінок віком від 18 до 64 років кілька ночей на тиждень погано сплять.

Хто винен? Не тільки хропіння ...

Фахівці згодні з тим, що хропіння – один з порушників сну. Але це не єдина причина. На ваш сон впливає ряд факторів::

  • Різна температура тіла, через що одні потіють, а інші мерзнуть
  • Різні побажання щодо жорсткості матраца
  • Дуже тонка або дуже товста ковдра
  • Час сну
  • Відкриті або закриті вікна
  • Температура в спальні

Звичайно, на самому початку стосунків ви не помічає таких дрібниць, але з часом, коли рожеві окуляри впадуть з ваших очей, значно ці фактори можуть вкоротити ваш сон.

Несумісність в часі сну з роками тільки збільшується

Коли пара молода і по вуха закохана, набагато легше змиритися зі звичками сну свого партнера. Але з роками пара вирішує спати окремо через хропіння і частих походів у туалет ... окрім того, з роками ми стаємо більш чутливими і нам стає важче змиритися зі звичками свого партнера.

Коли ситуація стає нестерпною ...

... час запитати себе, що викликає порушення сну. Можливо, сімейні проблеми порушують ваш сон? Не впевнені? Проблема може критися в вас обох: на що ви готові, щоб покращити свій сон?

Стратегія № 1: Спіть окремо

Величезна кількість пар визнають, що спільний сон стає нестерпним. Згідно з дослідженнями більше 23% американських пар сплять окремо, в Британії ці цифри не менші.

Тому архітектори почали додавати дві основні спальні в проекти будинків. Проведені дослідження показали, що до 2015 року в половині нових будинків буде по дві основні спальні.

З іншого боку, багато пар воліють ранкові та вечірні ласки і тому, ігнорують хропіння та інші проблеми сну.

Стратегія № 2: Позбутися хропіння

Хропіння – це вельми неприємне порушення сну, яке просто доводить свого «слухача» до сказу. Але мало хто знає, що хропіння може бути симптомом небезпечного синдрому апное – раптової зупинки дихання уві сні. Синдром апное збільшує ризик підвищення тиску, серцевого нападу та інсульту мозку.

Як позбутися хропіння у вашій спальні?

  • Для початку, ми радимо вам привчити хропуна до подушки проти хропіння
  • Привчіть свого партнера спати на боку (до піжами пришийте кишеню, в який зашийте тенісний м'ячик. Як тільки ваша друга половинка захоче влягтися на спину, м'ячик буде його / її будити)
  • Причиною хропіння може стати зайва вага, тому позбавиться від нього буде не зайвим
  • Якщо ж нічого не допомагає, краще звернутися до лікаря

Стратегія № 3: Кожному по матрацу

Ділити один матрац на двох може бути романтично, але це може стати справжнім нічним кошмаром для людей з різними потребами сну. Ми пропонуємо вам придбати ортопедичні матраци згідно вашим індивідуальним перевагам. Спати на жорсткому матраці може бути комфортно тільки одному з вас, а другий буде страждати ночами. У той час, як трохи піни з пам'яттю може значно поліпшити ситуацію.

Стратегія № 4: Кожному своя ковдру

З ковдрами та ж історія, що і з матрацами: якщо у кожного своя ковдра, то серед ночі ви не опинитеся без нього. Так само ви можете віддавати перевагу різним ковдрам: хтось товстішій, хтось тоншій.

Стратегія № 5: Компроміс

Звичайно, це найбільш універсальний рецепт. Сімейне життя – це суцільний компроміс, то чому не застосувати його до сну? Варто лише поговорити і знайти рішення, яке влаштує обох.