ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

5 порад для тих, хто вирішив змінити матрац

Ви часто прокидаєтеся, відчуваючи втому, нестачу енергії або біль в спині? Якщо ви відвели достатньо часу на сон, але як і раніше не висипаєтеся, можливо, винен ваш матрац – тож, схоже, прийшов час його міняти! Ми підготували просте керівництво по заміні матраца, включаючи причини для такої заміни і кілька порад стосовно того, на що варто звернути увагу.

Ви часто прокидаєтеся, відчуваючи втому, нестачу енергії або біль в спині? Якщо ви відвели достатньо часу на сон, але як і раніше не висипаєтеся, можливо, винен ваш матрац – тож, схоже, прийшов час його міняти! Ми підготували просте керівництво по заміні матраца, включаючи причини для такої заміни і кілька порад стосовно того, на що варто звернути увагу.

1. Як правильно вибрати час для заміни матраца?

Якщо ви проводите уві сні достатню кількість часу, але все одно не встигаєте відпочити за ніч, або якщо останнім часом вас турбують регулярні болі в спині і шиї, тоді, безумовно, саме час міняти матрац. Нерідко буває, що ви навіть не помічаєте цих проблем або вважаєте, що причина в чомусь іншому, але потім, коли вирушаєте в гості чи в коротку подорож і проводите ніч в іншому ліжку, помічаєте значну різницю в якості вашого сну.

Також слід звернути увагу і на зовнішні ознаки: ваш матрац зношений, або продавлені ті ділянки, на яких ви зазвичай спите? Якщо так, то вам явно пора міняти свій матрац.

І навіть при відсутності всіх згаданих ознак вашому матрацу, можливо, потрібна заміна. Коли в останній раз ви його міняли? Якщо сім років тому або більше, прийшов час зробити це знову – з огляду на те, що середня тривалість життя матраца складає сім років. Можливо, ви думаєте, що матрац ще в гарному стані, хоча і старий – але 75% людей, які отримали новий матрац, кажуть, що стали спати набагато краще, ніж раніше. Значна цифра.

2. Як вибрати собі правильний матрац?

Не шкодуйте часу на пошуки того типу матраца, який повністю відповідає вашим потребам! Перше питання, на який вам потрібно відповісти – розмір. Ціна матраца, звичайно, теж важливий фактор.

Ви також повинні вирішити, яким матрацам ви віддаєте перевагу – жорстким чи більш м'яким. Багато в чому це залежить від ваших вподобань, але також корисно враховувати тип матраца, на якому ви спали на досі.

3. Випробовуйте матрац!

Як тільки ви зібрали всю необхідну інформацію про свій новий улюблений матрац, настає час його випробувати! Не поспішайте, нехай це займе стільки часу, скільки потрібно, і не забудьте при відвідуванні салону матраців вдягтись у що-небудь зручне, щоб отримати можливість повною мірою оцінити комфорт свого нового матраца. Краще за все, звичайно, було б приїхати в піжамі – та оскільки це не варіант, підійде спортивний костюм або інший вільний одяг.

Не піддавайтеся спокусі провести по кілька секунд на кожному матраці в салоні. Краще замість цього вибрати два-три фаворити і приділити принаймні 10 хвилин кожному з них. Це дасть вам хоч якесь уявлення про те, як ви будете себе почувати після восьми годин нічного відпочинку на даному матраці.

4. Перевіряйте деталі

Коли справа доходить до вибору матраца, найважливіший елемент – це, звичайно, сам матрац. Але вам все одно потрібно присвятити якийсь час перевірці інших деталей, які зроблять весь процес покупки простішим. Якщо покупка матраца обтяжлива для вашого бюджету, спробуйте дізнатися, чи можна купити його в розстрочку – це може зробити ціну більш прийнятною.

Ще одним важливим фактором є доставка; якщо ваш новий матрац дуже великий, у вас, ймовірно, виникнуть труднощі з його розміщенням в крихітному автомобілі. У подібних випадках доставка додому – дуже зручна річ.

5. Що робити зі старим матрацом?

Коли новий матрац з'явиться у вашому домі, ви можете замислитись, що робити зі старим.

Якщо він як і раніше в гарному стані, ви могли б спробувати продати його в Інтернеті або віддати комусь, кому він потрібен більше, ніж вам.

А якщо матрац більш-менш зіпсований, ви можете просто дочекатись наступного разу, коли в вашому районі планується вивезення великогабаритних відходів.