ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

1-10 of 46

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Чому головний біль – настільки звична річ?

  Ось дані опитування, проведеного в 2006 році: близько 84% респондентів погодилися з тим, що якісна подушка є передумовою повноцінного сну. Незважаючи на це, 40% респондентів змінюють свої подушки лише один раз на три роки, а цілих 22% змінюють їх кожні чотири роки або навіть рідше.

 • Як захистити себе від алергенів у спальні

  Розлади сну і алергії можуть мати різні причини, наприклад, пил, кліщі, цвіль та грибки. Все вищезгадане може виявляти свою присутність вночі у вигляді кашлю, чхання, закладеного носа, сльозотечі, сверблячки та респіраторних інфекцій – що, в свою чергу означає зіпсований сон для вас і вашої родини.

 • Правильний матрац допоможе краще вчитися в школі

  Без сумніву, ви бажаєте для своєї дитини тільки найкращого – включаючи значні успіхи в отриманні освіти. А на це впливає цілий ряд факторів. Причому серед них є такі, про які ви, можливо, ніколи й не думали.

 • 5 причин замінити свій матрац

  Відчуваючи втому, ми схильні вдаватися до «швидкодіючих засобів», таких як кава і переїдання – що мають влити нові сили в наш організм. Але фахівці вважають інакше: кращий спосіб поліпшити наші фізичні та розумові здібності – це сон.

 • Тканина повинна «дихати». Що це означає?

  Якою мірою матеріали, використовувані у виробництві матраців, впливають на якість нашого сну? Які матеріали найм’якіші та найприємніші для тіла? Наскільки важливим є вибір матеріалів для виробів, що контактують з нашою шкірою, наприклад простирадла, ковдри і наволочки?

 • Як обрати матрац для людей із зайвою вагою?

  Якщо ваша вага перевищує 200 кг, або якщо ви і ваш партнер разом важите більше 340 кг, вам може бути важче знайти потрібний товар, оскільки виробники часто вказують для своїх матраців обмеження по вазі. Як обрати матрац?

 • Нові відчуття: А ви вже спали на водяній подушці?

  Попереджаємо, водяна подушка не завжди зручна – на піжамній вечірці, наприклад, нею нікого не варто бити по голові: аж надто важка... З іншого боку, сама вона навантажень не боїться – витримує до 130 кг. Збираючись у гості, ви можете легко взяти її з собою, щоб дивувати оточуючих новими технологіями. Ну що, ви з нами? Готові «нести культуру в маси»?

 • На хвилях сну: Чим гарна подушка на водній основі?

  У кого-небудь з ваших знайомих є матрац на водній основі? Ні? Адже це не просто «дорога іграшка», якою можна похвалитися перед гостями – спати на ньому дійсно приємно. Але якщо ви звикли бути першими, можливо, варто почати з чогось поменше?

 • 12 важливих питань при виборі матраца

  Матрац повинен забезпечувати належну підтримку хребта, так щоб ваше тіло знаходилося в найбільш природному положенні. Тільки в цьому випадку він буде захищати вас від болю в спині і суглобах. Слід зняти напругу з усього тіла.

 • Не варто нехтувати сном

  Ви, звичайно, розумієте, що повноцінний сон дуже важливий для вашого психічного і фізичного здоров'я. Але чи знаєте ви, що він також впливає на вашу зовнішність? Давайте поговоримо про те, чому ви не повинні нехтувати своїм сном!