ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Подушки

Подушки

Для того щоб ви прокидалися відпочивши, необхідно вибрати подушку, яка підтримує голову та шию у правильному положенні. Наші подушки нададуть вам ідеальну підтримку та створять відчуття затишку.

Сортувати за Сортувати за

13 Товар (ів)

Закрити

13 Товар (ів)

Закрити

Подушки Дормео

Вибір подушки важливий, адже впливає на якість сну і на самопочуття загалом. Від погано підібраної подушки можуть турбувати біль в шиї та спині, поганий сон, а від неякісного наповнювача може загострюватись алергія. Для здорового сну треба змінювати подушку кожні 2 роки. Розберемо основні питання, які виникають при виборі подушок.

Як правильно вибрати подушку?

Популярні колись квадратні подушки, зараз вже не актуальні з практичної точки зору. Під час сну людина найчастіше переміщується з одного на інший бік, тому прямокутні подушки більш зручні, і на них не потрібно витрачати зайвий матеріал на наповнювач.

Крім форми важливий тип самої подушки —  класична або анатомічна:

  • анатомічна — підходить поціновувачам спати на боці або на спині,
  • класична — для всіх поз сну.

Щоб правильно обрати рівень наповненості подушки, зверніть увагу на позу, в якій ви найчастіше спите. Для комфортного сну на спині чи животі краще обрати низьку подушку, а для сну на боку — високу. Для тих хто часто змінює позу уві сні краще взяти щось середнє або 2 подушки різного ступеню наповнення.

Виберіть подушку, яка підходить саме вам, пройшовши тест.

Найчастіше зараз купують дорослі подушки dormeo:

Популярні розміри подушок: 30x50 см, 50x70 см, 40x60 см. Ви можете самі регулювати висоту і жорсткість подушки — додаючи або видаляючи наповнювач. Регулювання можливе —  блискавкою.

Який матеріал краще обрати?

Сьогодні різноманіття матеріалів просто вражає, і вже складно сказати, що тільки натуральна бавовна чи шовк будуть найкращим вибором. Сучасні якісні синтетичні матеріали мають більшу міцність, та проникність повітря, крім того, вони швидко сохнуть, тому не стають сприятливим середовищем для розмноження бактерій і коштують недорого. Тканина подушки має бути цупкою, однорідною, з прямими швами, тоді через неї не буде вилізати наповнювач, і вона добре триматиме форму.

Який наповнювач подушки краще?

Сьогодні виробники використовують як класичний пухо-пір'яний наповнювач, так і більш сучасні синтетичні наповнювачі або поліуретанову піну, з ефектом пам’яті. Синтетичне волокно підійде людям з алергією, адже не накопичує в собі вологу та шкідників. Після вибору наповнювача протестуйте пружність подушки, натисніть на неї рукою, якісний наповнювач повертає форму за 3-5 секунд. Потім візьміть подушку за один з країв та струсіть, якщо в вас в руках залишився напівпорожній край, то така подушка має мало наповнювача, і під час сну вам буде не зручно.

Чим відрізняється анатомічна подушка від звичайної?

Анатомічні подушки виготовляють з високоякісної піни з ефектом пам’яті, яка повністю повторює контури голови та шиї, допомагає розслабитися м'язам під час сну. Чудово підходить всім, хто спить на боці, чи спині. Усі матеріали — повітропроникні, тож сприятимуть циркуляції повітря через подушку. Обрати подушку, яка підійде саме вам, легко можна в офіційному інтернет-магазині дормео.