ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Спіть на здоров'я!

Щоб почуватись бадьоро, потрібно приділяти сну достатньо часу. А скільки це?

Кожній людині необхідно щоденно спати. Сон дозволяє організму розслабитись, повноцінно відпочити і відновити сили після важкого дня.

Щоб відчувати себе бадьоро, необхідно приділяти сну достатньо часу - не мало, але й не занадто багато. Оптимальна тривалість сну індивідуальна для кожної людини, але все ж звичайна норма - 8 годин, хоча частіше людина спить по 7-7,5 годин.

У деяких країнах є, так званий, полудневий сон - сієста. Дослідження довели, що у людей, які деякий час сплять вдень, рівень смертності від серцево-судинних захворювань значно нижчий. Це діє в тому разі, якщо наш сон спокійний та здоровий. Але так буває не завжди.

Погано спите?

Причиною цього може стати незадовільний стан здоров'я, спосіб життя та багато інших факторів. Неспокійний сон часто є наслідком стресу, напруження, проблем і хвороб. Якщо Ви раптом прокидаєтесь посеред ночі і вже не можете заснути, це може свідчити про захворювання внутрішніх органів. А якщо так буде тривати постійно, то кожного ранку Ви відчуватимете втому, зниження працездатності та захисних реакцій організму.

Хочете повноцінно відпочивати вночі?

Для того, щоб зробити Ваш сон максимально комфортним, необхідно створити певні умови для цього. Перш за все, пам'ятайте, що температура у кімнаті, де Ви спите, має бути приблизно 18 оС, уникайте товстих ковдр та подушок, все, що торкається Вашого тіла має «дихати», тобто пропускати повітря. Також у кімнаті має бути темно, щоб організм міг виробляти гормон мелатонін, який діє як натуральне снодійне. Його кількість в організмі збільшується у 5-10 разів уночі.

За 3-4 години до сну не варто їсти важку, насичену білком їжу та пити тонізуючі напої (чай, каву, алкоголь, газовані напої). Краще з'їжте банан, ложку меду або випийте склянку теплого молока. Після цього Вам буде набагато легше заснути, адже ці продукти мають заспокійливі та снодійні властивості.

Обирайте зручні подушки та матраци

Щоб Ваш сон був здоровим та спокійним, спіть на твердій і рівній поверхні, оскільки на м'якій поверхні тіло прогинається, а це порушує кровообіг та може спричинити защемлення нервів.

Послухайте перед сном спокійну, приємну музику замість перегляду телевізора або роботи за комп'ютером. Це дасть мозку можливість розслабитись та підготуватись до сну.

Зручний та спокійний сон - це основа Вашого здоров'я, тому більше відпочивайте, спіть на зручних матрацах і подушках, не переїдайте на ніч і не думайте про погане. Тоді Ваш сон стане схожим на сон немовляти. А, отже, і настрій поліпшиться, і втому як рукою зніме. Приємних Вам снів!