ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Сон вдень - це корисно

Як правило, про сон вдень відгукуються не дуже втішно. «Справжні» працівники працюють цілий день і не витрачають даремно ні хвилини, тим більше на сон серед білого дня.

Як правило, про сон вдень відгукуються не дуже втішно. «Справжні» працівники працюють цілий день і не витрачають даремно ні хвилини, тим більше на сон серед білого дня.

Навіть ті, хто не проти ненадовго задрімати вдень, не роблять цього, адже бояться осуду з боку колег. Але згідно з проведеними опитуваннями, 60% працівників сплять вдень, як мінімум раз на тиждень.

Чому спати вдень нормально?

Вчені довели, що у всіх є природне вроджене бажання спати вдень. І добре, що в твердження про те, що денний сон - марна трата часу, вже ніхто не вірить.

Чому спати вдень корисно?

Дослідження показали, що короткий денний сон поліпшує настрій, зміцнює здоров'я і, що найважливіше, підвищує продуктивність! Денний сон особливо корисний, якщо Ви недосипаєте вночі. Чим раніше ми компенсуємо недолік сну, тим швидше це позначиться на нашому імунітеті.

Правильний денний сон!

Щоб взяти максимум користі від десну вдень, дотримуйтесь наступних рекомендацій:

Будьте послідовні

Щоб не збивати свой біологічийі годинники і не перебивати нічний сон, лімітуйте час денного сну. Для якісного відпочинку потрібно близько 20 хвилин, за цей час Ви ще не встигнете перейти у фазу глибокого сну.

Важливо вибрати відповідний момент!

Ідеальний час для денного сну - через 12 годин після нічного. Для більшості людей це близько 3 години дня. Але не забувайте, що у кожної людини є свій внутрішній годинник.

Уникайте «нічного дрімання»

Якщо Ви втомилися, вимкніть телевізор і лягаєте спати. Якщо Ви цього не зробите, то вранці будете почувати себе ще більш втомленим.

Підготуйте своє тіло

Підготуйте класичний набір дій для денного сну. Закрийте двері, потягніться, увімкніть приємну музику і вимкніть світло. Ці дії підготують Ваше тіло до сну.

Нічого страшного, якщо Ви не можете заснути

Ви не повинні зануритися у повноцінний сон. Полежіть і відпочиньте

Лягайте, як тільки випаде хвилинка

Навіть після дуже короткого сну Ви відчує себе набагато краще.