ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Снодійне – приймати чи не приймати?

Якщо ми, звичайно, не у відпустці, то кожен будній день наповнений складнощами і стресами. Але не дивлячись на це, буває, що ввечері ми лягаємо в ліжко і не можемо заснути.

Якщо ми, звичайно, не у відпустці, то кожен будній день наповнений складнощами і стресами. Але не дивлячись на це, буває, що ввечері ми лягаємо в ліжко і не можемо заснути.

Як тільки наша голова торкається подушки, ми починаємо думаю про завтрашній день або день, що минув.

Снодійне – приймати чи не приймати?

Деякі люди встановлюють певні правила, які допомагають їм заснути: не дивитися телевізор перед сном, не працювати за комп'ютером, вимкнути світло чи лягати спати і прокидатися в один і той же час. Ще один спосіб заснути – медитація або дихальні вправи, які заспокоюють і розслаблюють.

Ті, у кого немає часу або сили волі на альтернативні методи, просто приймають снодійне.

Існує безліч препаратів із заспокійливим ефектом

Якщо безсоння ускладнює Вам життя і Ви не можете повноцінно працювати, то краще звернутися до фахівця. Але все ж, краще поцікавитися побічними ефектами, які можуть викликати пігулки. Наприклад, якщо пігулки викликали звикання, то немає гарантії, що вони будуть давати потрібний ефект і буду збивати Ваш цикл сну.

На будь-яку хворобу є своя лікарська трава ...

Ви аптеці Ви можете купити безліч ліків. Всі пігулки, краплі або чаї містять такі лікувальні трави:

Валеріана

Корінь валеріани використовують за його заспокійливий ефект. Препарати, що містять валеріану, також застосовують при кишкових, менструальних болях і постійній тривозі. Вона має середній заспокійливий ефект, також ефективна в разі безсоння.

Звіробій

Крім заспокійливих цілей, його використовують при депресіях, він допомагає заспокоїтися. У вигляді крему звіробій використовують при опіках, а ще кажуть, що він загоює рани.

Хміль

Як правило, хміль асоціюють з популярним напоєм – пивом. Хміль заспокоює нервову систему і має благотворний ефект на травну систему.

Меліса лимонна

Вона вміє заспокійливий ефект і пом'якшує кишкові болі, які викликані стресом або роздратованістю. Мелісу лимонну також застосовують для швидкого загоєння ран.

Ви може знайти ці лікувальні трави у складах багатьох препаратів, які продаються в аптеках. Також їх можна придбати у вигляді чаю. Перевага натуральних засобів перед пігулками в тому, що вони не викликають залежність і підходять для частого використання.

Намагайтеся уникати їжі та напоїв, які мають тонізуючий ефект і не пийте кави мінімум за 6 годин до сну.

Коли з'являються проблеми зі сном, ми самі посилюємо їх ще більше

Особливо, якщо ми дуже різко реагуємо на нові проблеми, які з'являються в нашому житті. Ви можете почитати літературу і дізнатися, скільки Вам потрібно спати, щоб бути здоровим і щасливим. Запам'ятайте, якщо Ви не відчуваєте втому і сонливість, то Ви спите достатньо.

Ще одна порада: думайте про приємне, це заспокоїть Вас, розслабить і допоможе краще будь-яких ліків.