ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Сім секретів здорового сну

Погано спите? Вранці відчуваєте втому і роздратованість? Це можна змінити!

 

У Вас проблеми зі сном? Спробуйте дотримуватись кількох простих правил протягом дня, і Ви значно покращите якість сну.

1. Регулярно тренуйтесь, щоб відчути приємну втому та міцно спати.

Регулярні тренування - це чудовий спосіб забезпечити собі міцний сон протягом ночі. Але пам'ятайте, що не варто тренуватись безпосередньо перед сном, інакше тіло не встигне розслабитись.

Ранкові вправи допоможуть прокинутись. Пробіжка вранці або зарядка наповнять Вас енергією, а самопочуття буде чудовим.

2. Не вживайте алкоголь перед сном.

Вживання алкоголю перед сном збуджує нервову систему. Крім того, алкоголь є причиною хропіння, що, у свою чергу, ускладнює доступ кисню у легені. А обмежений рівень кисню у крові не дає можливості повноцінно відпочити.

3. Обмежте вживання кофеїну та цукру.

Кофеїн - це стимулююча речовина, що накопичується в організмі і заважає розслабитись. Намагайтесь не пити каву і газовані напої перед сном.

4. Дотримуйтесь стабільного розпорядку дня.

Намагайтесь прокидатись та засинати в один і той самий час, навіть у вихідні. Ваше тіло звикне до певного біоритму, і це покращить якість сну та відпочинку.

Якщо вранці Ви відчуваєте сонливість, не залишайтесь у ліжку довше звичного часу, а, навпаки, негайно вставайте! Так Ви не порушите біоритм, до якого звик Ваш організм.

5. Знаходьте час для відпочинку після обіду.

Хоча б раз на день більшість людей помічають втому та сонливість. Зазвичай це відбувається в період з 14 до 16 години. У цьому разі, короткий 15-хвилинний сон буде дуже корисним. Але, зверніть увагу, не варто спати понад 20 хвилин. Інакше тіло впадає у фазу глибокого сну. В результаті, заміть відпочинку Ви будете почуватись ще гірше, ніж перед сном.

6. Створіть приємну атмосферу для сну.

Спальню необхідно використовувати лише для сну. Намагайтесь не перетворювати її у робочу місце або місце для перегляду телевізійних програм. Наприклад, у 60% підлітків у спальні є комп'ютер, телевізор або інші технічні прилади, що негативно впливають на якість та тривалість сну.

7. Обирайте матрац, що підходить Вам.

Відповідно до результатів останніх досліджень, проведених експертами, вибір правильного матраца є одним з найважливіших факторів, що впливають на сон. Ваш матрац має бути зручним, повністю пристосовуватись до форми Вашого тіла та захищати від алергенів.

Приємного Вам відпочинку!