ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Що поза сну говорить про ваші стосунки

Поза, в якій ви спите може багато розказати про ваші стосунки. Бувають моменти, коли ми майже себе не контролюємо і в ці моменти ми найбільш вразливі. Сон – саме такий момент. Він може багато розказати про вас і вашого партнера.

Поза, в якій ви спите може багато розказати про ваші стосунки. Бувають моменти, коли ми майже себе не контролюємо і в ці моменти ми найбільш вразливі. Сон – саме такий момент. Він може багато розказати про вас і вашого партнера.

Для вас сон – це просто відпочинок чи вираження кохання? Ви засинаєте як тільки торкаєтеся подушки? Всі ці ознаки описують ваші стосунки.

Вузол

Поза: ваші руки і ноги переплітаються, ви торкаєтеся один одного.

Ваше кохання тільки починається і ви ще не встигли набриднути один одному. Сексуальне життя також знаходиться на піку і вам не бракує ідей. Ви не хочете розлучатися ні на хвилину. Та будьте обережні – це не повинно призвести до залежності.

Ангел-охоронець

Поза: один з вас лежить на руці іншого, ноги переплітаються.

Як видно з назви цієї пози сну – ви виражаєте бажання захистити свого партнера. Ви закохані і будуєте свої стосунки на міцному фундаменті. Довіра багато означає для вас. Та навіть якщо ви любите проводити час разом, залиште трохи часу лише для себе, щоб не набриднути один одному.

Паралель

Поза: ви спите обличчям один до одного, але не торкаєтесь.

Пари, які сплять у цій позі, вже давно разом і втратили пристрасть. Та це не означає, що вони втратили довіру. Партнери кохають один одного і стосунки у них дуже ніжні. Крім того, це взаємно.

Ваги     

Поза: ви спите спинами один до одного, але торкаєтеся сідницями.

Це типова поза для пар, які разом вже дуже довго. Вони говорить про те, що ви одночасно хочете близькості і незалежності. Доки ви обоє цього хочете – вашим стосункам нічого не загрожує.

Через край

Поза: під час сну хтось перекочується за межу ліжка або займає його більшу частину.

Це не дуже добрий знак для стосунків, він означає паузу чи розрив у майбутньому. Коли один з партнерів викочується за межі ліжка, це означає, що він чи вона хоче розірвати стосунки. З іншого боку, якщо він чи вона займає більшу частину ліжка – це значить, що ваш партнер хоче йти власним шляхом, але не обов’язково без вас.

Спина до спини

Поза: ви спите спиною один до одного.

Це означає, що у ваших стосунках щось не так. Схоже, ви віддаєте перевагу здоровому сну, а не близькості. Як правило, близькість в таких стосунках перетворюється на буденність і вже не приносить задоволення. Простір, що існує між вами, коли ви спите, означає, що ви потребуєте власного простору.

Обійми

Поза: коли він підкрадається ззаду і обіймає вас.

Пари, які сплять в такій позі, вже пройшли фазу закоханості і демонструють кохання і довіру. Разом ви багато пройшли і теперь просто намагаєтеся отримувати задоволення від компанії один одного.

Якщо жінка обіймає чоловіка – це може бути недобрим знаком.

В такий спосіб чоловік може показувати своє відношення до вас і можливо бажання тільки фізичної близькості. Жінка намагається його втримати. Це означає, що вони по різному сприймають ваші стосунки.

Ще один варіант – ви торкаєтеся один одного лише руками.

Така поза сну – показник довіри. Це говорить про те, що ви можете надати один одному особистий простір, без шкоди для стосунків.

У кожного з нас своя улюблена поза сну. Якщо вам в ній зручно, не потрібно нічого змінювати, думаючи, що це покращить ваші стосунки. Працюйте над стосунками і, можливо, поза сну зміниться сама по собі.