ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

П’ять порад для комфортного сну

Комфортні умови для сну і те, що нас оточує має величезний вплив на якість сну.

Комфортні умови для сну та навколишнє оточення мають вирішальний вплив на якість сну. Тому намагайтесь дотримуватись певних рекомендацій, щоб Ваша кімната стала приємним місцем для відпочинку.

П'ять золотих правил:

1. Затишна кімната.

  • Бажано, щоб Ваша спальня виходила вікнами на тиху сторону - далі від вуличного шуму.
  • У кімнаті мають бути щільні штори або жалюзі, щоб у кімнаті було досить темно.
  • Зверніть увагу, щоб освітлення було м'яким.
  • Оформіть кімнату в приємних, заспокійливих тонах (наприклад, у зеленому кольорі); не використовуйте надто яскраві, крикливі кольори, інакше Вам буде складніше розслабитись і спокійно відпочивати протягом ночі.
  • Підтримуйте нормальний температурний режим - у кімнаті має бути не надто холодно, але й не дуже жарко. Оптимальна температура - приблизно 18°С.

2. Зручне ліжко і матрац.

Обирайте відповідний каркас ліжка. Він не має скрипіти або створювати Вам будь-які незручності. Матрац обирайте досить твердий та зручний. Крім того, він має добре пропускати повітря. Якісний матрац - це один з найважливіших атрибутів спокійного сну. Якщо Вам незручно лежати на ньому, то й сон буде неспокійним.

3. Розслаблююча подушка.

Подушка має пристосовуватись до форми Вашого тіла, щоб спина, шия та плечі були в розслабленому стані. Оскільки анатомічна подушка реагує на температуру тіла, вона повторює форму шиї та шийного відділу хребта.

Подушка, що Вам не підходить, буде створювати дискомфорт, а зранку Ви відчуватимете втому та біль у шиї. Обираючи подушку, обов'язково зверніть увагу на її анатомічні властивості.

4. Тепла і легка ковдра.

Ковдра у Вашій спальні має бути теплою, але при цьому легкою та «дихаючою». Сучасне виробництво дозволяє обирати з великої кількості ковдр. До того ж, вони тепліші та їх легше прати. Важка ковдра, що не пропускає повітря, може створити певні незручності під час сну. Якщо ж легка ковдра, то Ваш сон стає комфортнішим. Не даремно спеціалісти рекомендують спати без одягу. Так тіло відпочиває від важкості, накопиченої за день.

5. Спальня має бути спальнею.

Спальня - це кімната для сну, тому в ній не має знаходитись телевізор, комп'ютер та інші електроприлади. Намагайтесь розміщувати їх в інших кімнатах. Створіть у спальні максимально приємну та заспокійливу атмосферу.