ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Пилові кліщі – невидимі вороги Вашого здоров’я

Пилові кліщі живуть майже в кожному будинку, зокрема, в ліжку. Як і чому потрібно захищатись від них?

Пилові кліщі живуть майже в кожному домі, зокрема, у ліжку постійно перебуває кілька десятків тисяч пилових кліщів, яких неможливо побачити неозброєним оком. Щоб помітити мешканців Вашого ліжка, Вам знадобиться потужна лупа, адже розміри пилових кліщів - приблизно 0,1-0,4 мм.

Пилові кліщі живуть в середньому 4 місяці. Впродовж свого життя кожний такий кліщ відкладає понад 200 яєць і залишає по собі величезну масу екскрементів.

Чому пилові кліщі небезпечні для здоров'я?

Пилові кліщі та залишки їхньої життєдіяльності є дуже сильними алергенами. Вони викликають алергію, що супроводжується такими симптомами, як:

  • кон'юнктивіт
  • нежить
  • чхання
  • кашель тощо

Кліщі можуть стати причиною багатьох захворювань, зокрема, різноманітних дерматитів та бронхіальної астми.

Де живуть пилові кліщі?

Найкращим середовищем для життя кліщів є постійна тепла температура - приблизно +20°, відносна вологість повітря 60-80% та волога у безпосередньому оточенні (для цього чудово підходить піт людини).

Найчастіше вони у живуть у ліжку - переважно у матрацах, подушках, ковдрах та постільній білизні. Крім того, кліщів можна виявити на килимах, шторах та м'яких меблях.

Як захиститись від таких алергенів?

Перш за все, Вам знадобиться спеціальний матрац, який перешкоджає виникненню пилових кліщів. Саме такими є матраци Дормео. Вони мають спеціальний шар Actіgard, що захищає Вас від кліщів, грибків та бактерій. Тож про алергію, викликану пиловими кліщами Ви зможете не турбуватись.

Не забувайте і про подушки. Обираючи подушку, зверніть увагу на її антиалергенні властивості. Високоеластична піна «з пам'яттю», що є основною складовою подушки Дормео Memosan, не дозволяє пиловим кліщам потрапити всередину подушки, таким чином, ускладнюючи їхнє розповсюдження.

Крім того, слідкуйте за тим, щоб Ваша постільна білизна завжди була свіжою. Для цього її необхідно змінювати не рідше, ніж раз на один-два тижні.

Якщо Ваше ліжко захищене від пилових кліщів, Ви щодня лягаєте спати з упевненістю, що Ваш сон буде здоровим.