ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Кожному знаку Зодіака – свій подарунок

Ми підготували поради щодо вибору подарунків для кожного знака Зодіаку, щоб полегшити Ваш новорічний шопінг. Якщо так говорять зірки, значить це щось означає?

Свята наближаються зі швидкістю світла і, як завжди, виникає дилема – що подарувати?

Якщо купуючи подарунки друзям, Ви думаєте про величезну кількість речей, які вони люблять, то подарунки родичам, знайомим і колегам Ви купуєте, покладаючись на випадок.

Ми підготували поради щодо вибору подарунків для кожного знака Зодіаку, щоб полегшити Ваш новорічний шопінг. Якщо так говорять зірки, значить це щось означає?

Овен – енергійний, повний адреналіну і любитель спорту!

Елемент: Вогонь

Мета в житті: Житисьогоднішнім днем!

Приховане бажання: Бути лідером

Риси характеру: Овни – природжені шукачі пригод, енергійні і товариські. Вони мають дивовижну здатність ніколи не здаватися.

Глибоко всередині Овни нагадують дітей, які досліджують дивовижний і таємничий світ навколо себе.

Овни досить складні люди, яких дуже непросто зрозуміти.

Що дарувати? Ідеальним подарунком для активних Овнів стане сплав по річці на байдарці або пейнтбол. Для цього знаку підійде все нестандартне і оригінальне. Ви зробите їх щасливими, подарувавши щось оригінальне і незвичайне, хто знає, можливо,такого подарунка він ще ніколи не отримував!

Тілець – шанувальник розкоші, дорогих речей і вишуканої кухні

Елемент: Земля

Мета в житті: Емоційна і фінансова стабільність

Приховане бажання: Бути щасливим, коханим, багатим і відчувати себе в безпеці

Риси характеру: Під зовнішньою стабільністю і стриманістю Тільця ховається буря емоцій і таємних бажань! А навколишні про це навіть не здогадуються. Але, не дивлячись на це, Телець визначається, як знак дуже комунікативний і соціально активний. Люди, народжені під знаком Тельця, сильно відрізняються від інших, вони повні секретів. Ви ніколи не зустрінете Тельця, якого зможете прочитати, як відкриту книгу.

Тільці дуже вперті – якщо вони щось вирішили, то марні будь-які спроби відрадити їх від цього.

Тілець – знак Землі. Люди, народжені під цим знаком, мають сильну зв'язок з природою і люблять тварин. Вони дуже матеріальні і люблять оточувати себе дорогими речами.

Що дарувати? Тeльці народжені для розкоші і задоволення. Даруйте їм шоколад, вечерю в дорогому ресторані або сеанс масажу в розкішному СПА-центрі. Прикраси або елементи декору ручної роботи зроблять їх найщасливішими людьми на Землі. Не забудьте упакувати подарунок в красиву упаковку, щоб не ранити їх естетичний смак.

Близнюки – люди розумової праці

Елемент: Повітря

Мета в житті: Спробувати все у цьому світі

Приховане бажання: Завжди бути лідером

Риси характеру: Люди, народжені під знаком Близнюків, постійно щось шукають – новий досвід, нові знання. Вони хочуть урізноманітнити своє життя настільки, наскільки це можливо! Близнюки часто виступають темою для обговорення – в хорошому сенсі і не дуже. Вони вміють швидко заробляти гроші, але й так само швидко вміють їх витрачати.

Що дарувати? Ви ощасливите Близнюка квитком на концерт улюбленої групи, річною передплатою на улюблений журнал або новим альбомом улюбленого виконавця.

Рак – емоційний перфекціоніст

Елемент: Вода

Мета в житті: Бути оточеним близькими людьми, яким можна довіряти

Приховане бажання: Відчувати себе в безпеці – духовно, морально, фінансово

Риси характеру: Рак – один із найзагадковіших знаків Зодіаку, вони сповнені протиріч. Вони добрі, люблючі й сповнені співчуття до своїми близьким, але вони так само швидко можуть змінити милість на гнів і піддати людини жорсткій критиці, але це не основна їх натури, просто вони трохи егоїстичні і не впевнені в собі, а оточуючі часто сприймають їх слова неправильно .

Складно знайти знак більш романтичний, ніж Рак, адже любов для них понад усе.

Що дарувати? Раки ніколи не відмовляться від романтичної вечері на двох, букета квітів або меблів улюблених виробників. Для них головне - увага, а не ціна подарунка!

Лев – у постійних пошуках уваги

Елемент: Вогонь

Мета в житті: Вказувати шлях іншим

Приховане бажання: Завжди і скрізь бути кращим

Риси характеру: Лев – це знак переможців, королів і великих особистостей – люди, народжені під знаком Лева, поєднують в собі ці якості. Леви живуть заради кохання. Не рідко, приймаючи рішення, вони керуються серцем, а не розумом.

Леви – природжені лідери і шукачі пригод. Їх найбільша слабкість – гордість і зарозумілість. Найдієвіший спосіб завоювати їхню увагу – компліменти; будьте дуже обережні з критикою, вони не пропустять її мимо вух!

Що подарувати? Дорогі сигари, вишукане вино, квиток в театр – ідеальні подарунки для Лева. Для них головне – бути в центрі загальної уваги, стежте за цим і Лев буде найщасливішою людиною на планеті!

Діва – безнадійні романтики, які шукають любов

Елемент: Земля

Мета в житті: У ситуації поступати справедливо

Приховане бажання: Любити і бути коханим

Риси характеру: На перший погляд Діва виглядає неорганізованою і вузько мислячою, але це зумовлено недостатньою самовпевненістю. Як тільки Діва знаходить те, що шукала, вона починає сяяти, як зірка. У цей момент Діва найкреативніший і успішний знак зодіаку.

Діви – творчі й чуттєві натури, вони постійно хочуть радувати своїх близьких. Діви схильні давати, а не брати, вони прийдуть на допомогу саме тоді, коли це найбільше потрібно!

Що подарувати? При виборі подарунка Діві варто прикладіть чималі зусилля, але воно того варте. Спробуйте знайти щось практичне і просте. Не намагайтеся купити великий і дорогий подарунок – сором'язлива  Діва цього не оцінить.

Терези – невибагливі і дуже чуттєві

Елемент: Повітря

Мета в житті: В будь-якій ситуації зберігати спокій і баланс

Приховане бажання: Проста і легка життя

Риси характеру: У ранньому віці Ваги шукають принца або принцесу своєї мрії, але такі мрії незабаром в'януть і Терези приймають більш земні бажання. Не дивлячись на їх практичний підхід до життя, глибоко всередині Терези дуже чуттєві і дуже чуттєво ставляться до кохання, особливо до того, яке вони втратили протягом життя.

Терези дуже незалежні і часто створюють ідеальне на перший погляд життя, але час від часу вони тікають у свій маленький світ, де можуть побути наодинці зі своїми думками.

Що дарувати? Терезам сподобатися все, що ви подаруєте: музичний диск, книга або букет квітів. Для них важливо тільки одне – увага.

Скорпіон – складний, вимогливий, витратний

Елемент: Вода

Мета в житті: Здобути перемогу над усіма опонентами

Риси характеру: Скорпіон – найсильніший знак Зодіаку. Їхнє життя наповнена драматичними відносинами і нереальними пригодами. Пристрасть і сила – характерні риси Скорпіонів, тому їм іноді складно знайти романтичні стосунки.

Скорпіони народжені, щоб бути переможцями. Але рішуча натура частенько ускладнює їм життя. Якщо вони Вас образять, то ви запам'ятаєте це надовго.

Що подарувати? Скорпіони люблять дорогі речі і володіють хорошим відчуттям моди і стилю. Ви не помилитеся, якщо подаруєте одяг з останніх колекцій відомих дизайнерів. Але будьте обережні – переконайтеся, що Ви добре знаєте смаки цієї людину.

Стрілець – веселий і життєрадісний унікум

Елемент: Вогонь

Мета в житті: Насолоджуватися життям

Приховане бажання: Змінити світ

Риси характеру: Стрілець – найпозитивніший знак Зодіаку, вони відомі своїм духом пригод, любов'ю до життя і пристрастю до пізнання всього нового. Вони постійно шукають те, що зробить їх щасливими: нову роботу, дівчину / хлопця мрії, місце для екзотичного відпочинку.

Стрільці люблять свободу. Вони чесні настільки, що іноді це скидається на нетактовність.

Що подарувати? Знайдіть божевільну, унікальну прикрасу і, якщо Ви можете собі це дозволити, подорож в екзотичну країну.

Козеріг – серйозний і володіє почуттям ідеального

Елемент: Земля

Мета в житті: Пишатися своїми досягненнями

Приховане бажання: Стати відомим – як серед близьких, так і в усьому світі

Риси характеру: Козеріг – один з найуспішніших знаків Зодіаку. Люди, народжені під цим знаком, не хваляться своїми успіхами, але радіють, коли їх помічають інші. Козероги дуже стримані і наполегливі в досягненні мети, вони знають, що шлях до слави довгий і перший крок найскладніший.

Вони шукають тривалих стосунків і дуже вірні. У відносинах більшого всього цінують увагу до себе і дуже часто забувають давати щось у відповідь.

Що подарувати? Почніть день Козерога з ланчу або походу на якесь шоу. Подаруйте їм щось корисне – такому перфекціоніст буде дуже складно пробачити Вам неправильний подарунок!

Водолій – завжди в центрі уваги

Елемент: Повітря

Мета в житті: Пізнати найбільші загадки цього світу

Приховане бажання: Бути оригінальним

Риси характеру: Люди, народжені під знаком Водолія, не тільки ведуть людей за собою, але і вказують шлях іншим. Їх нестандартне креативне мислення часто робить з них винахідників.

Що подарувати? Щось цікаве. Подарунок для таких життєрадісних людей повинен бути оригінальний і цікавий. Цікава іграшка, квиток на нову комедію або щось оригінальне для автомобіля.

Риби – добра душа

Елемент: Вода

Мета в житті: Уникнути почуття самотності і відчути зв'язок з навколишнім світом

Приховане бажання: Жити мрією

Риси характеру: Риби – дуже талановиті і загадкові натури. Але, не дивлячись на це, більшу частину свого життя вони проводять у безглуздих битвах. Вони сповнені суперечностей, їм складно зробити вибір. Іноді виникає відчуття, що вони живуть двома різними життями.

Риби відомі своєю лукавістю, в них часто поєднуються біс і янгол.

Що подарувати? Щоб вибрати подарунок Рибам потрібно дуже постаратися, адже вони оцінять тільки те, що Ви зробили своїми руками. Якщо у В ас немає часу на ремонт у кімнаті, зручних кімнатних тапочок або килимка для йоги буде цілком достатньо.