ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Коли спільне життя не вимагає компромісів

Правда було б чудово, якби Ви могли спати на одному спільному матраці, в якому одна сторона була б жорсткою, а інша – м’якою? На такому матраці, що підходив би обом партнерам.  

Нарешті!  Дізнайтеся,  як це, коли спільне життя не вимагає компромісів!

– Доброго ранку. Ти виспалась?

– Не дуже. Усе болить. Поперек, шия…Я майже не спала і зараз така сонна. А ти?

– Справді? Я спав дуже добре! Почуваюся бадьорим.

Звучить знайомо? Ви також починаєте ранки втомленими та похмурими через матрац, що не підходить Вам? Так, чудово ділити ліжко, але вся романтика зникає, якщо одному з Вас матрац видається занадто м’яким, іншому – занадто жорстким, якщо один крутиться всю ніч, не даючи спати іншому.

Правда було б чудово, якби Ви могли спати на одному спільному матраці, в якому одна сторона була б жорсткою, а інша – м’якою? На такому матраці, що підходив би обом партнерам.

iMemory Silver – чудове рішення для пар, які бажають своєму партнеру індивідуального комфорту.  

Найпрактичніше рішення для пар – матрац, який дозволяє Вам обом обирати бажану саме для Вас жорсткість.

Це можливо з iMemory Silver, адже він складається з двох окремих половин з різними рівнями жорсткості під одним покриттям. Кожна основа має жорсткішу й м’якішу сторони, тож Ви можете перевертати її, як захочете:

  • Жінки зазвичай надають перевагу більш м’якій поверхні для сну і повертають матрац м’якою стороною догори.
  • Чоловікам більше до вподоби жорсткіший матрац і вони кладуть матрац жорсткою стороною догори.

Крім того, що ортопедичний матрац iMemory Silver задовольняє потреби людей з різними уподобаннями, це цільний матрац, на якому кожен має особисту зону комфорту. Завдяки його структурі по центру Вашого ліжка не буде щілини, що є типовим у тих випадках, коли Ви використовуєте 2 різні матраци на одному ліжку.

На iMemory Silver Ви більше не будете крутитись всю ніч, Ви будете прокидатись бадьорими та повними сил. При цьому, кожен із Вас буде задоволений жорсткістю матраца. 

Дізнайтеся більше про матрац iMemory Silver тут.