ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Як обрати матрац для людей із зайвою вагою?

Якщо ваша вага перевищує 200 кг, або якщо ви і ваш партнер разом важите більше 340 кг, вам може бути важче знайти потрібний товар, оскільки виробники часто вказують для своїх матраців обмеження по вазі. Як обрати матрац?

Що корисно знати

1.      На підставі дослідження різних видів матраців, які отримали високі оцінки, ми вважаємо, що вони можуть підійти практично всім, в тому числі великим і важким людям.

2.      Дослідження показало, що люди з великою масою тіла звертають особливу увагу на товщину матраца, оскільки вона може сильно впливати на комфорт власника. (Подробиці нижче).

3.      Якщо ваша вага перевищує 200 кг, або якщо ви і ваш партнер разом важите більше 340 кг, вам може бути важче знайти потрібний товар, оскільки виробники часто вказують для своїх матраців обмеження по вазі.

Розрізняючи матраци, важливо врахувати товщину

Випускаються матраци різної товщини, наприклад, 15, 20, 23, 25 і до 27 см. Дані клієнтських відгуків підтверджують, що чим важче людина, тим товщі матрац їй, ймовірно, потрібен. Зокрема, підтримуюча частина матраца (чи то пружини, піна або латекс) повинна мати товщину не менше 15 см і в ідеалі займати більшу частину загальної товщини матраца.

Сон на матраці, який занадто тонкий, щоб витримувати вагу людини, часто призводить до надмірної жорсткості й відсутності комфорту, особливо для тих, хто спить на боці. Проте, якщо ви віддаєте перевагу жорстким матрацам, то вас, можливо, зможуть задовольнити більш тонкі варіанти незалежно від вашої ваги або пози уві сні.

Нижче наводяться графіки рівня задоволеності клієнтів різних вагових категорій для різної товщини матраців.

Задоволеність товщиною матраца для людей у ваговій категорії 90-113 кг

Як показує графік, люди у ваговій категорії 90-113 кг зазвичай задоволені товщиною матраца 23 см, 25 см або 27 см. Отже, покупка матраца тонше 20 см може бути марною тратою грошей, враховуючи, що матраци часто оцінюються за їх товщиною.

Задоволеність товщиною матраца для людей у ​​ваговій категорії 113-136 кг

Графік показує, що люди з масою тіла 113-136 кг, ймовірно, не стануть купувати матрац, який має товщину менше 23 см.

Задоволеність товщиною матраца для людей у ваговій категорії 136-181 кг

Графік показує, що людям, чия вага знаходиться в межах 136-181 кг, ймовірно, слід уникати матраців, що мають товщину менше 25 см.

Задоволеність товщиною матраца для людей у ваговій категорії 181-204 кг

На графіку показано, що людям з масою тіла вище 181 кг, ймовірно, слід купувати найтовстіший з доступних матраців з товстою підтримуючою системою.

Оптимальний тип матраца для великих людей

Піна з пам'яттю

Оцінка придатності для повних людей: 82 зі 100

Враження власників свідчать, що матрац з піни з пам'яттю може особливо сподобатись огрядним людям. Піна з пам'яттю, особливо високої щільності, чутлива до тиску і ваги. Це означає, що чим важче людина, тим більше горизонтальної підтримки вона, ймовірно, отримає від матраца. Гарна підтримка допомагає збільшити комфорт, полегшити біль, в тому числі в попереку, і мінімізації точок тиску.

З іншого боку, той факт, що люди, які більше важать, глибше «тонуть» в піні, може заважати їм спокійно опускатися на ліжко або вставати з нього, особливо якщо піна з пам'яттю відрізняється високою щільністю. Глибоке занурення в піну також, ймовірно, хоча б частково підвищить утримання тепла.

Більш повним людям слід, ймовірно, вибирати матраци з як мінімум 18-сантиметровим підтримуючим шаром піни з пам'яттю і загальною товщиною не менше 23 см.

Латекс

Оцінка придатності для повних людей: 80 зі 100

Латексні матраци, як правило, міцні, довговічні і щільні. Це може дозволити великій людині спати на відносно тонкому латексному матраці зі збереженням комфорту. Проте, відомо, що латексні матраци дещо стискаються в результаті утворення відбитків тіла, а повні люди можуть з більшою ймовірністю залишати такі відбитки. Ці відбитки можуть привести до того, що на матраці буде важко змінити положення або вставати з нього.

Повітря

Оцінка придатності для повних людей: 77 зі 100

Дані споживчого досвіду говорять про те, що при постійному використанні надувні ліжка, як правило, досить добре підтримують важких і великих власників.

Вода

Оцінка придатності для повних людей: 73 зі 100

Відгуки наших клієнтів показують, що міцність конструкції важливіша, ніж товщина водяного ліжка. Це означає, що люди з великою вагою повинні уникати дешевих водяних ліжок, виробники яких часто економлять на міцності матеріалу і конструкції.

Пружини

Оцінка придатності для повних людей: 71 зі 100

Пружинні матраци отримали найнижчі оцінки серед матраців різного типу, тому що матраци з цієї групи в 2-3 рази частіше, ніж інші, провисають і, як наслідок, стають незручними або викликають біль. Крім того, люди, що мають велику вагу, частіше за інших скаржаться на скрип пружинних матраців. Великим людям слід, ймовірно, купувати пружинні матраци зі збільшеною кількістю витків, тому що вони можуть забезпечити поліпшені підтримку і опір матраца.

Футон – легкий японський матрац

Оцінка придатності для повних людей: 66 зі 100

Футони, як правило, не дуже добре підходять для людей великої ваги (особливо тих, хто спить на боці), оскільки часто їх товщина недостатня. Однак, якщо велика людина шукає жорсткий матрац, то футон може підійти. Крім того, конструкції футона зазвичай не вистачає міцності, необхідної для підтримки людей з масою тіла понад 100 кг, особливо при тривалому використанні.