ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Ідеальне двоспальне ліжко

Що краще обирати сімейним парам – спати на одному матраці чи на двох окремих

Що краще обирати сімейним парам – спати на одному матраці чи на двох окремих?

Вибір матраца - це нелегке завдання. На чому ж зупинити свій вибір: на жорсткому чи на м’якому? З піни чи латексу? Для сну на боку чи на спині?

Насправді, доволі складно обрати матрац для себе. А тепер уявіть як це - обирати двоспальний матраца для пари!

Кожне тіло має свої особливості та необхідні умови для комфортного відпочинку.  А матрац, що не підходить особисто Вам, може стати справжнім нічним кошмаром. Якщо Ви надаєте перевагу м’якому матрацу, то не обов’язково Ваш партнер погодиться з Вашим виборомі навпаки.

Один із пари зазвичай нижчий, інший – вищий, цілком вірогідною є й різниця у вазі, зрості та будові тіла. Погодьтесь, сумнівно, що у Вас обох будуть однакові потреби.

Занадто м’який для одного та занадто жорсткий для іншого…

Скільки б часу Ви не проводили в магазині, тестуючи матрац, Вам знадобиться приблизно місяць на те, щоб дізнатися напевне, кому підходить матрац, а кому ні. Існує ймовірність, що в одного з Вас може з’явитись біль у попереку, уверхній частині спини, а  матрац здасться занадто жорстким. Що робити в такому разі? 

Два окремі матраци– вірогідне рішення, але не ідеальне

Покупка двох окремих матраців може бути прийнятним рішенням. Кожен із партнерів обирає свій власний матрац необхідного розміру, і проблема вирішується. Втім, у цього рішення є кілька недоліків:

  • 2 матраци - це істотно дорожче, ніж один;
  • Коли Ви складаєте матраци разом, один може бути вищим за інший;
  • Між матрацами утвориться щілина, яка може заважати комфортно спати.
  • Деякі пари вирішують цю проблему за допомогою рушника, який вони підкладають у щілину, інші використовують наматрацник… але все одно Ви продовжуєте спати на нерівній поверхні.

Ідеальне рішення для обох партнерів: двоспальний матрац з двома половинками різної жорсткості під єдиним покриттям!

Матрац, що має обидва варіанти для Вас – м’яку і жорстку сторони – це найкращий вибір для пар, оскільки кожен може обрати ту жорсткість, яка підходить саме йому, залишаючись при цьому на спільному ліжку! Як це можливо? Дізнайтеся незабаром!