ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Хороша подушка для хорошого сну

Без підходящої подушки навіть найкращий матрац не можу гарантувати Вам здоровий сон.

Для хорошого сну подушка така ж важлива, як і матрац. Саме вони забезпечують підтримку спини і шиї і дозволяють Вам спокійно спати протягом всієї ночі. Та без підходящої подушки навіть найкращий матрац не може гарантувати Вам здоровий сон.

Яка вона, хороша подушка?

Це залежить від вподобань і особливостей кожної людини. Хтось любить, щоб голова потопала в великій, м’якій пуховій подушці. Інші віддають перевагу подушкам меншого розміру, бо велика подушка створює враження затрудненого дихання.

Якісна подушка повинна бути достатньо м’якою, щоб приймати форму Вашої голови і шиї. Але в той же час, вона має бути достатньо стійкою, щоб підтримувати голову і шию. Звучить достатньо просто, чи не так? Та сьогодні існує так багато різних видів подушок!

Пропонуємо Вашій увазі інформацію про різні види подушок і наповнювачах, яка допоможе Вам зробити правильний вибір.

Пух

Пух – це повітропроникний, м’який натуральний матеріал. Він повторює контури Вашої голови і тіла. Всупереч всім пліткам, він не викликає алергію, але пух дуже дорогий.

Штучний пух

Це гіпоалергенне, штучне волокно, яке за своїми характеристиками дуже нагадує натуральний пух, але коштує набагато дешевше.

Пір’я

Пір’я компактніше за пух і, що ще важливіше – дешевше. Недолік пір’я в тому, що інколи воно проколює покриття подушки.

Поліестер

Це синтетичний матеріал, який вирізняється невисокою вартістю. Його можна прати. Недолік – інколи він може збиватися в грудки і після цього його неможна довго використовувати.

Бавовна

Якщо ви хочете подушку з натуральним наповнювачем нетваринного походження – бавовна саме те, що Вам потрібно. Він також підійде людям, які бажають спати на стійкій компактній подушці.

«Smart» - піна з памяттю

Цей вид подушки наповнено спеціальною піною, яка чутлива до тепла і повністю адаптується до форми Вашої голови і шиї.

 Гречана лузга

Гречана лузга – наповнювач традиційної японської подушки. Вона має форму півмісяця і наповнена гречаною лузгою. Ця подушка повітропроникна, влітку зберігає свіжість і однаково добре підтримує голову і шию. Мінус цієї подушки в тому, що вона видає певні звуки, коли Ви перевертаєтеся. Деяким людям ці звуки заважають спати.

Подушка циліндричної форми

Подушка циліндричної форми підтримує шию в природному положенні. Цей тип подушки ідеально підійде людям, які прокидаються з болеем у шиї.

Водяна подушка

Ця подушка має поліестерове покриття і наповнена водою. Ви можете регулювати жорсткість подушки, додавши чи виливши певну кількість води. Вода постійно приймає форму Вашої голови і шиї, що розслаблює їх і забезпечує хороший сон.