ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Часті питання про матраци

Кожен може розгубитись, коли справа доходить до покупки нового матраца – в кінці кінців, ми робимо це не так часто. Але вибрати правильний матрац, який відповідає нашим звичкам і потребам важливіше, ніж може здаватися. Зрештою, ми проводимо в ліжку майже третину життя, тому вибраний матрац буде з нами довгий час.

Кожен може розгубитись, коли справа доходить до покупки нового матраца – в кінці кінців, ми робимо це не так часто. Але вибрати правильний матрац, який відповідає нашим звичкам і потребам важливіше, ніж може здаватися. Зрештою, ми проводимо в ліжку майже третину життя, тому вибраний матрац буде з нами довгий час.

Якщо ви втомилися прокидатися зі скутістю в шиї і болем в спині, якщо ви втомилися прокидатися ще більш втомленим, ніж лягали, можливо, все ж таки прийшов час замовити новий матрац – а корисна інформація допоможе істотно спростити весь процес.

Питання: Як часто мені потрібно міняти свій матрац?

•         У вас проблеми зі сном?

•         Ви прокидаєтеся ще більш втомленим і сонним, ніж лягали?

•         Ви прокидаєтеся з скутістю в шиї і болем в спині?

•         Ви часто кашляєте і чхаєте вночі?

Відповідь: Якщо ви відповіли «так» на будь-яке з наведених вище питань, значить, прийшов час міняти матрац.

Середній термін служби матраца – від восьми до десяти років.

Тож якщо ви купили свій нинішній матрац більше восьми років тому, то, безумовно, пора його замінити. Якщо вам здається, що ваш матрац цілком здатний виконувати свої обов’язки протягом десятиліть, простий розрахунок може показати, як ви себе почуваєте.

30 000 годин використання

Якщо ви проведете в ліжку тільки по вісім годин на добу (хоча, швидше за все, більше, оскільки крім сну люди в ліжку також читають, дивляться телевізор, відпочивають під час хвороби...) це складе 3000 годин за рік. За десять років набіжить приблизно 30 000 годин експлуатації.

Ви досі впевнені, що вашому матрацові не потрібна заміна?

Питання: Як мені дізнатися, що прийшов час міняти матрац?

Відповідь: Середня тривалість життя вашого матраца, яка становить від восьми до десяти років, є хорошою точкою відліку, але в деяких випадках матрац слід міняти частіше. Навіть якщо ваш матрац не такий вже й старий, але ви відчуваєте певні проблеми, пов'язані зі сном, заміна матраца може бути непоганою ідеєю.

Звичайно, новий матрац може бути досить дорогим, але якість вашого сну, безумовно, коштує дорожче. Якщо ви не відчуваєте себе комфортно в своєму ліжку, якщо ви не встаєте з нього відпочивши і змолодівши або навіть прокидаєтеся від болю, можливо, саме час інвестувати в своє здоров'я.

Порівняйте сон в своєму ліжку з якістю сну в інших ліжках

Це хороший тест, який може допомогти вам визначити, чи потрібен вам новий матрац. Якщо ви розумієте, що набагато краще висипаєтеся в готельних номерах, в гостях у друзів або навіть, коли спите на дивані, то з вашим матрацом вочевидь щось негаразд.

Уважно подивіться на свій матрац

  • На його поверхні багато вм'ятин, грудок та інших вад?
  • Ви провалюєтесь в глибоку яму кожен раз, коли лягаєте в ліжко?
  • Матрац виглядає старим і зношеним?
  • Помітили на ньому відбиток вашого тіла?

Всі ці ознаки виразно вказують, що вам потрібен новий матрац.

Питання: Яку суму варто витратити на матрац?

Відповідь: Це залежить головним чином від того, скільки ви можете дозволити собі витратити, хоча ціна, звичайно, не завжди є гарантією якості. Однак, якщо ви купите дешевий матрац, доступний в найближчому супермаркеті, це навряд чи допоможе поліпшити якість вашого сну, і незабаром вам доведеться знову його міняти.

Якість вашого сну може істотно поліпшити або погіршити якість вашого життя

Ваш матрац відіграє велику роль у вашому житті.

•         Наскільки важливий повноцінний нічний відпочинок для вас?

•         Наскільки вас змучив біль в шиї і спині?

•         Наскільки важливе для вас гарне самопочуття?

•         Ви ніколи не замислювалися, що могли б встигати більше на роботі й вдома, якби не постійна втома?

Якщо обміркувати, ідея витратити значну суму на матрац високої якості більше не здається такою шаленою, правда?

Замовляйте кращий матрац, який можете собі дозволити – і ви точно не пошкодуєте!

Питання: Як підійти до покупки нового матраца?

Відповідь: Найголовніше – не пошкодувати на це часу. Ваш матрац буде відігравати важливу роль у вашому житті, тож не варто хапати перший-ліпший.

•         Чудова ідея – присвятити хоча б один цілий день візиту в спеціалізований магазин і спробувати різні варіанти.

•         Вдягніться в що-небудь зручне і спробуйте прилягти на кілька матраців, які здаються вам підходящими на вигляд.

•         Не соромтеся – не бійтеся лягти на матрац і провести на ньому якийсь час; це єдиний спосіб по-справжньому впевнитись, що він стане для вас правильним вибором.

100% правильне рішення

Хвилювання і поспіх не завжди дозволяють адекватно оцінити матрац в магазині. Шукаєте більш зручне рішення? Матраци Dormeo готові пройти випробувальний термін!

Купуєте матрац для двох?

Тоді було б краще і протестувати його разом. Знайдіть час все ретельно зважити – адже це важливе рішення вплине на ваше життя!

Якщо ваші побажання щодо жорсткості матраца відрізняються, то вам, безумовно, варто спробувати матрац iMemory Silver. Двоспальний матрац складається з двох окремих основ під однією обкладинкою, таким чином кожен з вас може вибрати потрібний рівень жорсткості. Купуючи такий матрац, ви не ризикуєте помилитись!