ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Алергія не дає вам спати?

Багатьом з нас відомі симптоми алергії: чхання, сверблячі очі й ніс, першіння в горлі ... Не важливо, що їх викликало – всі вони, разом узяті не дають вам спати. Наслідки цього невтішні – поганий настрій, нестача енергії, відсутність сексуального бажання ...

Багатьом з нас відомі симптоми алергії: чхання, сверблячі очі й ніс, першіння в горлі ...

Не важливо, що їх викликало – всі вони, разом узяті не дають вам спати. Наслідки цього невтішні – поганий настрій, нестача енергії, відсутність сексуального бажання ...

Саме тому ми пропонуємо вам 10 підказок, які забезпечать вам спокійний і здоровий сон без чхання і нежиті.

Алергії буваю сезонні, хронічні і виробничі. Вони викликані речовинами, які знаходяться внавколишньому середовищі, які ми вдихаємо або до яких торкаємося ...

Тому, перше, що потрібно зробити – уникати цих речовин, алергенів.

Це досить складно, тому, ми хочемо порадити кілька речей, які допоможуть вам уникнути алергії, яка викликана пилом, пиловими кліщами, шерстю тварин, хутром або пилком ...

1. Змініть звичну постільну білизну на антиалергенну

Ми рекомендуємо анатомічну подушку Золота лінія, що має розкішне блискуче покриття із золотистою ниткою та захист проти бактерій і пилових кліщів, що забезпечує максимальну свіжість протягом ночі. Якщо у вас є матрац, «одягніть» його у антиалергенний чохол. Також ми рекомендуємо накривати постіль покривалом протягом дня.

2. Не пускайте в спальню домашніх тварин

На жаль, шерсть тварин може вилитися в безсонні ночі, тому, не варто пускати своїх улюбленців у спальню. Багато людей страждають від алергії на лупу котів і собак, навіть не здогадуючись про це. Якщо у вас є сумніви – зробіть тест. Ретельно приберіть у спальні і не пускайте туди домашніх тварин принаймні місяць. Якщо ситуація покращитися – ви алергік. Не зайвим буде регулярно мити і причісувати вашого Рекса.

3. Регулярні прибирання, особливо в спальні

Пил в спальні може викликати ускладнення дихання під час сну. Не забувайте витирати пил також на батареї, шафі і люстрі.

4. Слідкуйте за вологістю і чистотою повітря

Сухе повітря викликає пересихання слизових оболонок і головний біль вранці. Обзаведіться приладом, який визначає рівень вологості в приміщенні і якщо він нижче 30%, то вам потрібно зволожувати повітря. Використовуйте зволожувач повітря або просто покладіть мокрий рушник або поставте чашку з водою на батарею.

З іншого боку, не потрібно забувати, що пилові кліщі люблять вологу, тож стежте, щоб рівень вологості в кімнаті не перевищував 50%.

Щоб не допустити поширення цих комах у своєму будинку, придбайте осушувач повітря і провітрюйте кімнату. Завжди включайте витяжку, коли готуєте чи приймаєте ванну.

5. Приймайте ванну з евкаліптом

Приймаючи ванну, використовуйте евкаліптова мило або ефірну олію. У поєднанні з парою воно очистить і зволожить ваші дихальні шляхи і горло.

Крім цього, ми радимо приймати душ перед сном, а не вранці. Також використовуйте сушку для рушників або сушильну машину.

6. Ховайтеся від алергенів

Жарка, вітряна і суха погода – мрія для більшості людей, але кошмар для алергіків, адже така погода приносить з собою купу алергенів. У таку погоду вам краще залишитися вдома і не відкривати вікна.

Похід за покупками та інші заходи на свіжому повітрі плануйте в хмарну дощову погоду.

7. Спіть з закритими вікнами, особливо вранці

Найвищий рівень пилку в повітрі в проміжку між 7 і 10 годинами ранку, так що краще закривати вікна на ніч.

8. Періть постільну білизну за високих температур

Алергени дуже вперті, тому їм не страшне прання за низьких температур.

Ви знаєте, що:

  • Прання в холодній воді знищує тільки 5-8% пилових кліщів, в теплій 7-11%, а в гарячій (60) до 100%.
  • Те саме стосується шерсті і лупи тварин, тому миттю домашніх улюбленців потрібно приділяти належну увагу
  • Пилок виживає навіть за високих температур, тому додаткове полоскання буде дуже не зайвим

Щотижня періть постільну білизну при температурі 60С. Це найкращий спосіб зменшити кількість алергенів у вашому домі.

9. Використовуйте сушильну машину

Якщо у вас є така можливість, сушіть постільну білизну в сушильній машині, а не на балконі. Випрана білизна, яка сушиться на свіжому повітрі збирає мільйони алергенів, які заражають ваш будинок. Використовуйте сушильну машину хоча б у період цвітіння.

10. Позбавтеся килимків і килимів

Килимки та килими – справжні готелі для пилових кліщів і інших алегренів. Якщо ж ви не можете уявити своє життя без м'яких килимів, то періть їх в гарячій воді щотижня.

11. Придбайте антиалергенний чохол для матраца Dormeo!

Це простий спосіб уберегти себе від пилових кліщів та інших алергенів. Крім того, антиалергенний чохол для матраца також допоможуть захистити ваш матрац від бруду, пилу і пошкоджень, що продовжить термін його служби.