ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

6 речей, які заважають спати

Для багатьох людей немає нічого краще, ніж після важкого трудового дня залізти під теплу ковдру і заснути. Але що робити, якщо щось заважає спати? Існує кілька факторів, здатних порушити ваш сон.

Люди, та й багато тварин не можуть жити без сну. Те, скільки ми спимо, залежить від того, наскільки ми втомилися вдень.

Для багатьох людей немає нічого краще, ніж після важкого трудового дня залізти під теплу ковдру і заснути.

Але що робити, якщо щось заважає спати? Існує кілька факторів, здатних порушити ваш сон.

Ознайомтеся з найпоширенішими порушниками сну.

1. Хропіння

Хропіння – найдратівливіше, що може робити ваша половинка, коли ви намагаєтеся заснути. Звичайно, це залежить від того, наскільки ви чутливі до хропіння. Деякі можуть спати, як немовлята, на тлі гучного хропіння, а хтось прокидається від найменшого звуку.

Хропіння стає нестерпним, коли звуки починають змінюватися, тобто, коли у хропіння є певний ритм. Якщо ви терпляча людина, то може до цього звикнути, але потрібно сильно постарається.

І найгірше, коли «генератор» хропіння видає різні звуки і робить паузи.

Якщо у вашого партнера проблеми з хропінням, ви можете дещо зробити. Можна розбудити хропуна і спробувати заснути до того, як він почне знову.

Якщо ви не проти діяти трохи  підступно, але ефективно, то візьміть аркуш паперу і тримайте його над носом порушника тиші. Коли він почне хропіти, то папір буде провокувати чхання і це дасть вам трохи часу, щоб заснути.

Якщо вам пощастить, людина, з якою ви ділите постіль, нічого не помітить.

2. Собачий гавкіт

Чотириногі друзі – наші незамінні компаньйони. Ми граємося з ними, веселимося і вигулюємо. На жаль, вони теж можуть дратувати.

Якщо вони гавкають на сусідів і листоношу – це просто шум, але якщо вони серед ночі починають спілкуватися з іншими собаками – це нестерпно.

Якщо порушник спокою – ваш пес, ви можете швидко вирішити проблему: закрити вікно або закрити собаку у кімнаті, де він не буде слухати інших псів. Але якщо гавкає сусідський пес – це проблема, яку вирішити вам не під силу.

Єдине рішення – купити затички у вуха.

3. Комарі

Всі мали можливість зустрітися з надокучливими жуками, яких ми називаємо комарами. Ці маленькі комахи переносять захворювання і це одні з найбільш набридливих істот на планеті. До всього іншого вони заважають спати.

Існує мало більш набридливих речей, ніж прокидатися серед ноч

і чути знайоме дзижчання, яке не дає знову заснути. Багато людей з радістю б терпіли укуси комарів, тільки б уникнути цього надокучливого дзижчання.

Але схоже, що єдина мета комарів – заважати нам спати. Як тільки ми чуємо про їх присутність, нам залишається тільки одне – встати і залишити від комара велику криваву пляму на стіні. Але серед ночі про це легше сказати, ніж зробити.

У комарів є дивовижна здатність зникати в той момент, коли ми вмикаємо світло. Ніби вони знають про наші наміри. Коли ви вимикаєте світло і повертаєтеся в ліжко, вони повертаються разом з вами.

Якщо ви у відпустці або любите спати з відкритим вікном, ви можете купити відлякувач комах. В іншому випадку вам загрожують безсонні ночі.

4. Повний сечовий міхур

Іноді таке трапляється. Ви прокидаєтеся серед ночі і розумієте, що вам потрібно в туалет. Коли таке трапляється ви думаєте, щось типу: «Я не встану з ліжка. Вранці сходжу ». Але коли ми знову лягаємо спати, наша маленька проблема нікуди не дівається.

Зрештою, ми встаємо з ліжка і йдемо в туалет, адже терпіти більше немає сил. Тому ми радимо вирушати до вбиральні, як тільки ви відчули в цьому потребу. Не змила протистояти – ви все одно не заснете і ваш сечовий міхур здобуде перемогу.

5. Сусіди займаються сексом

Це стандартна проблема для тих, хто живе в квартирі або готелі з тонкими стінами. Складно розслабиться і заснути, коли пара за стіною займається сексом і робить це дуже голосно.

Якщо у вас є партнер, все не так погано, адже ви легко можете відплатити їм тією ж монетою.

Дочекайтесь коли сусіди пізно повернутися додому. І як тільки вони вимкнуть світло, займіться гучним сексом! Покажіть сусідам, що як складно заснути, коли за стіною «шумлять».

Якщо у вас немає пари, вам залишається тільки бути терплячими і сподіватися, що їх заняття будуть не такими довгими і частими.

6. Незвичайні звуки

Ми всі вважаємо себе безстрашними і впевнені, що ніщо не зможе налякати нас. Але навіть у найсміливіших є слабкості. Ви напевно залишалися вдома самі. І не дуже приємно лягати спати, подивившись перед цим фільм жахів. Найменший звук сприймається як потенційний грабіжник або навіть привид, який хоче вас налякати! Ті, хто каже, що у ночі своя сила – праві.

Якщо подібні речі заважають вам спати, ми пропонуємо вам кілька рішень проблеми.

Припиніть дивитися фільми жахів перед сном. Лягайте спати з увімкненим світлом, а якщо вранці вас хтось запитає навіщо, скажіть, що читали і поснули, не встигнувши вимкнути світло