ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

5 підказок, які допоможуть зберегти зір

Ви помітили, що ваш зір вже не такий добрий, як раніше? День роботи за комп'ютером, сухе повітря в робочому кабінеті і читання при поганому освітленні стомлюють очі? Ми підготували для вас 5 підказок, які всього за 5 хвилин допоможуть вам тримати очі в тонусі, щоб не пропустити красеня, що проходить поруч!

Ви помітили, що ваш зір вже не такий добрий, як раніше? День роботи за комп'ютером, сухе повітря в робочому кабінеті і читання при поганому освітленні стомлюють очі?

Ми підготували для вас 5 підказок, які всього за 5 хвилин допоможуть вам тримати очі в тонусі, щоб не пропустити красеня, що проходить поруч!

Моргайте

Слідкуйте за тим, щоб ви не постійно витріщалися в монітор. Так часто трапляється, тому лікарі радять навмисне моргати. Так очі будуть постійно вологі.

Офісна оранжерея

Зелені рослини в офісі не тільки створюють відчуття домашнього затишку, а й допомагають вашим очам розслабитися і відпочити. Поставте ваш улюблений вазон біля комп'ютера і періодично відводите на нього очі.

Пийте багато води!

Людське тіло на 65-70% складається з води. Вода забезпечує людський організм корисними речовинами і виводить токсини. Крім того, вода забезпечує регенерацію клітин.

Ваша шкіра стане більш пружною і допоможе очам. Якщо це не допомагає і очі все ще пересихають, використовуйте штучні сльози, щоб зволожити очі.

Зарядка для очей

Очне яблуко кріпиться до очній впадини за допомогою м'язів. Якщо ці м'язи слабшають, у нас розвивається короткозорість або далекозорість. Як і будь-які м'язи, м'язи очей теж потребують тренувань, щоб якісно виконувати свою функцію.

Дивіться на стіну прямо перед собою і уявіть великий годинник. Повільно рухайте очима по колу від позначки 12, повторіть вправу 3 рази. Тепер подивіться праворуч, потім ліворуч, вгору і вниз.

Тепло

Після важкого робочого дня, підніміть долоні і м'яко покладіть їх на очі. Затримайтеся в такому положенні 1-2 хвилини. Тепло заспокоїть очі.

Підтримувати здоров'я очей не складно, потрібно всього лише слідувати правилам вище. Крім того, переконайтеся, що на вашому місці роботи або навчання правильне освітлення. Якщо ви читаєте, стежте за тим, що відстань від кінчика носа до книги було не менше 30 см.