ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Дормео подушки: словник висловів

На нашому сайті Вам зустрілося поняття, в значенні якого Ви не впевнені? Щоб Вам було простіше прийняти рішення щодо покупки, ми підготували словник слів і виразів, що часто використовуються.

Алерген

Мікроскопічно мала частка, яка проникає в організм і негативно впливає на імунну систему. Алергени можуть мати природне походження або представляти собою хімічну речовину. Найвідоміші алергени – це побутовий пил, пилок рослин, і продукти життєдіяльності пилових кліщів.

Алое віра

Рослина, що надає заспокійливого ефекту на організм. Вона володіє протиалергенними і антибактеріальними властивостями, руйнує грибки і знімає запалення. Крім того, стимулює роботу імунної системи, загоєння ран, уповільнює процес старіння і утворення зморшок, а також прискорює процес регенерації шкіри.

Анатомічний

Анатомічні матраци та подушки гарантують комфорт і сприятливо впливають на суглоби, сухожилля і м'язи. Високий анатомічний рівень означає, що матрац або подушка ідеально підлаштовуються під природну форму тіла.

Der p 1

Технічний термін для позначення алергену, який часто виявляють у матрацах, ковдрах і подушках, а також у м'яких меблях, килимах і шторах. Його викликають пилові кліщі (Dermatophagoides Pteronyssinus), які оселяються в незахищених матрацах та інших постільній білизні і використовують їх для розмноження. Продукти їх життєдіяльності й залишки мертвих пилових кліщів перетворюються в невидимий пил, який викликає алергічну реакцію у людей і ускладнює дихання уві сні. В одному незахищеному матраці знаходяться близько 10 мільйонів пилових кліщів, ось чому захист такий важливий для здорового сну тих, хто схильний до алергічних реакцій, і, в першу чергу, для дітей.

Пилові кліщі

Невеликі арахніди (розміром від 0,1 до 0,5 мм), невидимі для людського ока. Улюблене місце проживання – матраци, м'які меблі, подушки, м'які іграшки та штори, тобто, всі місця, де вони знаходять достатньо їжі, вологи і надійне укриття. Пилові кліщі – особлива проблема для людей, які страждають від алергічних реакцій або астми, тому що продукти їх життєдіяльності у вигляді дрібного пилу (алерген) викликають сльозоточивість, закладеність носа, чхання і кашель.

Ecocell

Сучасний синтетичний еластичний матеріал, який користується величезною популярністю завдяки своїй твердості, здатності чудово адаптуватися і пропускати повітря. Він захищає від алергенів, гігієнічний, легкий і нешкідливий для навколишнього середовища, тому що після експлуатації його можна утилізувати.

Піна з пам'яттю

Інноваційний матеріал, розроблений в NASA для зниження тиску на тіло астронавта під час польоту в космос. Незабаром після того, як були відкриті її унікальні терапевтичні властивості, піна з пам'яттю отримала широке поширення у виробництві товарів повсякденного попиту. Піна з пам'яттю підлаштовується під температуру тіла, ніжно огортає голову, плечі і шию під час сну і не чинить жодного тиску на болючі точки на шиї.

На відміну від звичайної піни, клітини піни з пам'яттю стискаються при кожному натисканні. Але коли тиск зникає, піна повільно набирає початкової форми. Завдяки такій еластичності піна не чинить зайвого тиску на тіло.

Мериносова вовна

Найякісніша вовна у всьому світі завдяки своїй м'якості і довговічності. Спочатку мериносову вовну використовували спортсмени, але завдяки своїм властивостям вона незабаром проклала шлях і в наші спальні. Вовна чудово регулює температуру тіла, виводить зайву вологу і попереджає неприємний контакт із вологою, тому що вбирає її, але не втрачає здатність зігрівати навіть після намокання. Вона володіє антибактеріальними якостями, що запобігає утворенню неприємного запаху. З цих причин мериносова вовна ідеально підходить для виготовлення матраців, ковдр і подушок, оскільки гарантує Вам спокійний і глибокий сон без поту.

Öko tex standard 100

Сертифікат ÖKO-tex standard 100 забезпечує дотримання екологічних стандартів в текстильній промисловості. Його наявність означає, що при виробництві товару було проконтрольовано наявність шкідливих речовини, які можуть утворитися в процесі текстильної обробки, щоб не завдати шкоди здоров'ю користувача.

Сертифікат ÖKO-tex standard 100 гарантує, що матраци Dormeo безпечні для навколишнього середовища і здоров'я людини.

Resistat

Захист Resistat виводить статичну електрику, яка утворюється в матрацах, за допомогою спеціальних вуглецевих волокон, оскільки вуглець проводить електрику. Вуглецеві волокна збирають статичну електрику і виводять її в заземлений предмет за допомогою зашитого проводу, який з'єднаний із заземленим елементом (наприклад, радіатором).

У результаті пилові кліщі і частинки пилу не накопичуються в матраці. Таким чином, Resistat бореться з алергією і покращує загальне самопочуття.

Просочення Sanitized

Це міжнародно визнаний спосіб захисту тканини від різноманітних мікроорганізмів. Тканини, оброблені просоченням Sanitized, надійно захищені від пилових кліщів, бактерій і грибків, і гарантують максимальний захист від алергічних реакцій.

Знак Sanitized гарантує високу якість тканин, матраців та постільної білизни.

Softdream

Міцні синтетичні волокна, що запобігають стисненню і розтягуванню, швидко висихають, не викривляються і не сприйнятливі до грибків. Волокна Softdream легко прати, тому вони чудово підходять для використання в ковдрах, рушниках, подушках, купальних халатах та інших товарах.

Срібло

Лише кілька років тому використання срібла в косметиці, виробництві матраців та інших подібних продуктів здавалося казкою, при цьому срібло завжди активно застосовувалося у виготовленні монет, прикрас та дзеркал. Але зараз воно є частиною виробничого процесу і подушок. Чому?

Завдяки позитивному впливу на здоров'я і самопочуття воно ідеально підходить для сну і відпочинку, тому що:

  • Має антибактеріальні властивості: іони срібла пов'язують ензими в клітинах бактерій, що уповільнює їх розмноження
  • Запобігає появі та скупченню неприємного запаху
  • Регулює потовиділення і накопичення вологи
  • Є добрим провідником, тому знімає небажаний статичний заряд
  • Регулює температуру тіла завдяки накопиченню та поступовому виведенню тепла

Волокна срібла, які є в подушці Dormeo Memosan з іонами срібла, прошиті в волокнах покриття так, що вони зберігають звичайні властивості тканини, і вона залишається такою ж м'якою, як і будь-який інший текстиль. Отже, покриття приємне на дотик і разом з тим гарантує всі переваги чистого срібла.

Tencel

Це натуральне волокно, його отримують з целюлози, яка також використовується у виробництві паперу. Продукти з Tencel дуже м'які, добре вбирають вологу, дихають і не шкодять навколишньому середовищу. Tencel був отриманий в результаті недавніх досліджень в області текстилю і гарантує Вам усе, що тільки можна очікувати від ковдри чи постільної білизни: комфорт, м'якість і практичність.

Wellsleep®

Сучасні, тверді, пухнасті мікроволокна, які у багатьох відношеннях перевершують звичайне волокно поліестеру, створене півстоліття тому. Мікроволокно Wellsleep® іноді називають штучним пухом, тому що воно нагадує гусячий пух як на дотик, так і у користуванні. Волокно Wellsleep® має безліч переваг і сфер використання. Воно ідеально підходить для регулювання температури, дуже приємне на дотик, практично не вбирає вологу і не схильне до забруднення. Це ефективний протиалергенний ізолятор, тому підходить для тих, хто страждає від алергічних реакцій, але вперто не хоче відмовитися від виробів з гусячого пуху.

Wellsleep® Advanced

Штучне волокно, яке за своїми характеристиками нагадує мікроволокно Wellsleep® з тією лише відмінністю, що має особливу перехресну структуру, завдяки якій між волокнами утворюються невеликі повітряні кишені. Ці кишені збільшують обсяг і пухнастість наповнювача. Волокна Wellsleep® Advanced дуже легкі і добре пропускають повітря, тому особливо підходять для використання в подушках і ковдрах.

Tencel is a natural fibre. It is obtained from celluloses which is also used in paper production. Tencel products are extremely soft, have great moisture absorption properties, are breathable and are nature friendly. Tancel was developed as a result of the latest research in the area of textiles and provides you with everything you could possibly expect from a duvet: comfort, softness and practical use.