ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Правда і міфи про піну з пам’яттю

Безсумнівно, Ви вже чули про піну з пам'яттю, і швидше за все, в контексті приладдя для сну. Але чи все Ви знаєте про неї? Тут ми розповімо Вам про всі її характеристики, і Ви будете здивовані, скільки інформації Ви не знали. 8 якостей піни з пам'яттю, за допомогою яких вона підкорила світ і спальні багатьох мільйонів людей.

Безсумнівно, Ви вже чули про піну з пам'яттю, і швидше за все, в контексті приладдя для сну. Але чи все Ви знаєте про неї? Тут ми розповімо Вам про всі її характеристики, і Ви будете здивовані, скільки інформації Ви не знали.

Піна з пам'яттю – сучасний матеріал, виготовлений з м'якої поліуретанової піни. Отже, це штучний матеріал, але наділений багатьма перевагами, яких немає у природних матеріалів.

8 якостей піни з пам'яттю, за допомогою яких вона підкорила світ і спальні багатьох мільйонів людей

Завдяки унікальним характеристикам, піна з пам'яттю завоювала велику популярність у світі, тому що жоден інший матеріал не зрівняється з нею:

  • Відкрита, повітряна структура сприяє випаровуванню зайвої вологи і регулює тепло
  • Міцна еластична структура подовжує термін служби виробу
  • Не сприйнятлива до тиску
  • Дуже гнучка, що забезпечує правильну адаптацію до форми тіла
  • У ній не живуть пилові кліщі і бактерії
  • Правильно підтримує тіло і дарує відчуття невагомості
  • Не чинить тиску на контактні частини тіла (плечі, стегна), а підлаштовується під них
  • Це легкий матеріал, простий у використанні

Піна з пам'яттю значно покращує сон і якість життя

Насправді, одним людям піна з пам'яттю дуже подобається, а іншим ні, але ж у всіх різні смаки, тому поки ще рано говорити, що цей матеріал підходить для всіх.

Але ми можемо стверджувати, що переважна більшість тих, хто спробував спати на піні з пам'яттю, потім кажуть: «Я чудово виспався». Тож давайте дізнаємося, чому так відбувається.

Кілька простих істин щодо піни з пам'яттю

1. Піна з пам'яттю адаптується до тіла і не чинить тиску під час сну

Багато користувачів матраців із піни з пам'яттю підтвердили, що після сну на такому матраці або подушці зникає біль, особливо в спині, шиї і плечах.

Біль в цих частинах тіла слабшає, тому що піна з пам'яттю реагує на температуру і вагу, а тому зменшує тиск саме на ті ділянки, які зазвичай відчувають найбільшого тиску під час сну.

Багато людей говорять також про зменшення болю в попереку після сну на матраці з піни з пам'яттю.

2. Піна з пам'яттю зменшує коливання від рухів партнера

Матраци із піни з пам'яттю ідеально підходять для двоспальних ліжок або будь-яких інших, на яких сплять дві людини. На звичайному матраці Ви відчуваєте кожний рух свого партнера, а піна з пам'яттю поглинає всі коливання настільки, що Ви їх майже не помічаєте.

3. Менше алергенів – міцніший сон

Багато користувачів матраців із піни з пам'яттю стверджують, що помітили значне послаблення приступів алергії. Оскільки пилові кліщі не люблять штучні матеріали, вони не поширюються в цьому матраці, а разом з ними зникає і одна з можливих причин алергічних реакцій.

4. Піна з пам'яттю доступна кожному

Власники матраців і подушок з піни з пам'яттю високо цінують цей чудовий матеріал, тому що його ціна дуже доступна, а термін служби тривалий.

Нарешті, найпоширеніші міфи щодо піни з пам'яттю

Через свою популярність, піна з пам'яттю часто стає предметом дискусій на форумах і різних сайтах у всесвітній мережі. Давайте подивимося, на що скаржаться люди, і спробуємо зруйнувати деякі міфи!

1. Через чутливість матеріалу до температури Ви будете пітніти набагато більше

Неправда! Чутливість піни з пам'яттю до температури є одним з найголовніших її переваг, тому що саме завдяки цій якості матеріал буквально «тане» під тілом. Піна з пам'яттю реагує на температуру тіла і зберігає тепло, поки Ви лежите на ній. Коли Ви встаєте, вона остигає і знову стає твердішою.

Тепло і затишок піни з пам'яттю – це плюс взимку, але може здатися, що ця якість робить її дуже спекотною влітку. Однак особлива клітинна структура піни з пам'яттю дозволяє їй чудово пропускати повітря, тому надлишок поту в ній просто не накопичується. Причина може ховатися в іншому. Багато людей цілий рік користуються однією і тією ж ковдрою, хоча насправді вона занадто спекотна для літа. Замініть звичайну ковдру на тонку, і надлишок поту зникне.

2. Хіба у піни з пам'яттю немає неприємного запаху?

Так, але тільки протягом кількох днів. Піна з пам'яттю дійсно має специфічний запах, який багатьом не подобається. Але цей запах швидко зникає, особливо якщо Ви провітрите спальню після того, як розмістите в ній новий матрац або подушку. В такому випадку запах не залишиться в кімнаті, а повністю зникне за кілька днів.

3. Звикати до піні з пам'яттю потрібно довго

Частково правда. Люди, які завжди спали на звичайних пружинних матрацах, в період адаптації можуть зіткнутися з деякими проблемами.

Багато хто скаржиться, що новий матрац дуже м'який або занадто жорсткий, що вранці у них болить усе тіло. Але цікаво й те, що вже за кілька днів їх думка абсолютно змінюються. Тілу дійсно потрібний якийсь час, щоб звикнути до нового матрацу і матеріалу, з якого він виготовлений. Те ж стосується і подушок із піни з пам'яттю. Проте очікування варте того, тому що сон на матраці із піни з пам'яттю насправді потрібно випробувати на собі.

4. Я більше не можу спати на інших матрацах після піни з пам'яттю

Правда! Задоволені користувачі матраців і подушок із піни з пам'яттю часто говорять, що їм тепер важко заснути на матраці / подушці, виготовленої з іншого матеріалу (наприклад, в готелі).

Комфорт, який дарує піна з пам'яттю, не можна отримати від будь-якого іншого матеріалу. Тому ми пропонуємо за можливості брати піну з пам'яттю з собою – у вигляді матраца Dormeo Renew або подушки Dormeo Memosan, які можуть відправитися з Вами в будь-який куточок світу.