ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Як вибрати матрац

Ви коли-небудь замислювалися над тим, скільки часу проводите в ліжку? Чи можна повірити, що це майже третина всього життя?! Значить, Ви погодитеся, що вкрай важливо спати на зручному та високоякісному матраці.

Ви коли-небудь замислювалися над тим, скільки часу проводите в ліжку? Чи можна повірити, що це майже третина всього життя?!

Значить, Ви погодитеся, що вкрай важливо спати на зручному та високоякісному матраці.

Що відрізняє якісний матрац від інших?

Вдень ми відчуваємо різні стреси та труднощі, тому дуже важливо, щоб вночі організм міг добре відпочити і відновити сили. Це можливо лише на матраці, який:

 • Ідеально адаптується до особливостей Вашого тіла
 • Забезпечує підтримку саме там, де це необхідно
 • Не чинить тиску на контактні частини тіла (стегна, плечі, п'яти)
 • Добре пропускає повітря й виводить зайву вологу
 • Має захист від пилових кліщів, бактерій, бруду, запахів
 • У цілому гарантує максимальне розслаблення і задоволення

Що відбувається, якщо спати на неякісному або дуже старому матраці?

У такій ситуації зазвичай виникають наступні проблеми:

 • Безсоння
 • Дратівливість
 • Нездатність сконцентруватися
 • Неспокійний сон
 • Біль у спині, попереку і шиї
 • Нестача сну позначається на обличчі
 • Навколо очей з'являються зморшки
 • Ви прокидаєтеся втомленими і виснаженими

Тобто, якщо Ви погано спите, наслідки позначаються протягом всього дня. Як правило, недосипання не вдається «заповнити» на вихідних. Загальна кількість часу, виділений на сон, не завжди дорівнює кількості якісного сну, що так потрібно Вашому тілу.

Якщо Ви постійно неправильно спите, з'являються проблеми з організмом:

 • Знижується продуктивність і, як наслідок, з'являються проблеми на роботі
 • Дозвілля з родиною і друзями не приносить задоволення
 • Апатія
 • Нездатність займатися спортом
 • Збільшення ваги і прискорене старіння
 • У довгостроковій перспективі виникає почуття загальної незадоволеності життям

Ви знали про це?

Якщо в наведеному вище описі Ви впізнали себе, значить, можливо, Ви неправильно вибрали матрац або ж Ваш матрац вже занадто старий і його пора міняти. Подивіться, чим хороші матраци відрізняються від поганих.

Що потрібно врахувати при виборі нового матраца

Вибрати новий матрац не так вже і просто. Сьогодні на ринку є широкий асортимент матраців різних видів (найсучасніші матраци, водні ліжка, матраци з різних видів піни або латексу), які також дуже відрізняються один від одного своєю вартістю (і не завжди в залежності від якості).

Перш ніж купувати новий матрац, ми рекомендуємо Вам відповісти на кілька питань.

1. Чи правильно матрац підтримує хребет?

Хороший матрац забезпечує профілактику від проблем з хребтом, зокрема, в області шиї і попереку. Він повинен запобігати виникненню болю і напруги у всьому тілі.

При виборі матраца переконайтеся, що матеріал, з якого він виготовлений, досить еластичний, щоб підтримувати Ваш хребет і тіло в правильному положенні.

Ретельно відібрані матеріали, з яких виготовлені матраци Dormeo, підтримують тіло у правильному положенні і запобігають появі болю в спині, шиї і стегнах. Ви можете вибрати серед кількох матраців різної твердості той, який буде надійно підтримувати Ваше тіло в правильному положенні.

2. Чи може матрац повністю підлаштуватися під форму і вагу Вашого тіла (чи є анатомічним і ортопедичним)?

Для хорошого сну нам потрібен матрац, який правильно підтримує тіло і знімає тиск на м'язи і хребет. Іншими словами, матрац повинен вміти підлаштовуватися під кожну частину Вашого тіла, щоб Ви спали краще, менше ворочалися уві сні та швидше знаходили зручну позу. Хороший матрац забезпечує рівномірний розподіл тиску на все тіло.

Матраци Dormeo надзвичайно зручні і спеціально розроблені так, щоб відповідати запитам сучасної людини. Основа матраца виготовлена з найкращих матеріалів, які повністю адаптуються до тіла під час сну і не чинять на нього жодного тиску.

3. Чи є матрац гіпоалергенним (чи захищає він Вас від пилових кліщів, бактерій і грибків)?

Зростає кількість людей, які страждають від алергічних реакцій. Одна з найпоширеніших причин алергічної реакції в побуті – це, безсумнівно, пилові кліщі. Основне місцеперебування пилових кліщів у нас вдома – матрац, тому що саме тут найкращі умови для їхнього розмноження: тепло, волога та їжа.

Дослідження показують, що у матраці, яким користувалися протягом 2 років, знаходиться близько 2 мільйонів пилових кліщів, як мертвих, так і живих, а також безліч відходів їхньої життєдіяльності. Кожного разу, коли Ви перевертаєтеся або рухаєтеся, виникає хмарка пилу, яка і викликає симптоми алергії (закладений ніс, чхання, почервоніння очей тощо). Вам потрібен матрац, який міг би захистити Вас від цього.

Матраци Dormeo захищені від пилових кліщів, бактерій і грибків, тому що всі покриття матраців пройшли обробку CleanEffect®. Це визнана в усьому світі процедура захисту тканини від пилових кліщів, бактерій і грибків. Тому матраци Dormeo особливо рекомендовані алергікам.

4. Чи має матрац високу здатність до вентиляції, при якій гарантується чудова циркуляція тепла і повітря?

Наше тіло виділяє уві сні багато рідини, тому дуже важливо, щоб матрац міг регулювати тепло і вологу. Основа матраца повинна забезпечити максимальну ступінь циркуляції повітря, щоб контролювати рівень вологи і уникнути надмірного намокання. Крім того, щоб зігрітися на холодному і мокрому матраці, тілу потрібна додаткова енергія. А це ще одна причина того, що ми погано спимо.

Відмінна вентиляція – основа гарного сну і тривалого терміну служби матраца. Всі матраци Dormeo відмінно пропускають повітря. Матеріал Ecocell® володіє унікальною пористою структурою, тому сприяє вільній циркуляції повітря і виведенню надлишку вологи. Таким чином, матрац залишається сухим, а Ви кожного вечора насолоджуєтеся його свіжістю. Для того, щоб матрац добре дихав, необхідно використовувати каркас із планок, завдяки якому матрац добре вентилюється і виводить надлишок вологи.

5. Чи захищений матрац від пилу та накопичення статичної електрики?

При виборі матраца слід враховувати і той факт, чи захистить він нас від накопичення пилу, який збирається всередині матраца через появу статичної електрики. Статичність з'являється через використання або наявність різних предметів, випромінюючих електромагнітні хвилі: телевізорів, радіоприймачів, ліній електропередач, розеток. Тканина з вплетеними в неї волокнами вуглецю не дозволяє електромагнітним хвилям накопичуватися в матраці.

Покриття більшості матраців Dormeo має вуглецеві волокна (Resistat®), тому запобігає накопиченню статичної електрики. А також не накопичується пил, тим самим захищаючи Вас від появи пилових кліщів.

6. Чи не шкідливий матрац для навколишнього середовища? (Чи виготовлений він з матеріалів, що не завдають шкоди людям і природі?)

Розробка і сучасне виробництво матеріалів забруднюють навколишнє середовище, оскільки в атмосферу викидаються різні речовини, шкідливі для людини. Тому при виборі матраца важливо враховувати, чи має він сертифікат відповідності екологічним стандартам.

Матраци Dormeo виготовлені з передових, але разом з тим нешкідливих для природи матеріалів, які можна утилізувати. Ми постійно вдосконалюємо наші матеріали, щоб гарантувати чисте майбутнє планети. Всі наші матраци мають сертифікат Оеко Тех 100®, що гарантує відповідність найсуворішим екологічним стандартам.

7. Чи надає виробник багаторічну гарантію на матрац (не тільки на покриття, але і на основу матраца)?

Гарантія на основу матраца додає впевненості в тому, що виробник зобов'язується замінити матрац, якщо в його основі виявляться будь-які дефекти. Оскільки 10 років (у нас або 6 або 12 або 15 років) – це досить довгий термін, виробник повинен мати переконливі докази того, що продає якісний товар, на який може надати таку гарантію. Звичайно ж, подібна гарантія є свідченням високої якості продукції.

Всі матраци Dormeo мають багаторічну гарантію на основу. Ви можете отримати 6, 12 або 15 років гарантії на основу матраца в залежності від його типу. Покриття матраца має гарантію 1 рік. Якщо протягом гарантійного терміну Ви помітите небажані зміни, наші співробітники допоможуть усунути проблеми або за необхідності замінять матрац на новий.

8. Чи має цей матрац кращі якості за свою вартість?

Перш ніж вибрати матрац, визначте його основні характеристики і порівняйте їх з іншими матрацами того ж класу. Ви побачите, що у матраців зі схожими якостями може істотно відрізнятися ціна, залежно від виробника чи торгової марки, що не завжди відображає реальну якість товару.

Ми в компанії Dormeo завжди гарантували вигідне співвідношення між якістю і ціною своєї продукції. Це значить, що ми пропонуємо за розумні гроші революційні високоякісні матраци, що мають велику кількість унікальних властивостей, яких немає у багатьох інших (більш дорогих) матраців на ринку.

9. Чи можете Ви безкоштовно повернути матрац, якщо він Вам не підійде?

Легко може статися так, що Ви вибрали і купили матрац, але потім виявилося, що він зовсім не підходить Вам і не дарує бажаного комфорту. Тому особливо важливо, щоб виробник надавав безкоштовний тестовий період на свою продукцію. Іншими словами, у Вас повинна бути можливість безкоштовно повернути матрац без будь-яких пояснень, якщо протягом тестового періоду виявиться, що він Вам не підходить.

Компанія Dormeo надає можливість безкоштовно використовувати матрац протягом 30 днів. Якщо матрац Dormeo не виправдає Ваші очікування, Ви можете повернути його нам, а ми Вам повернемо гроші.

-->

9. Чи надається виробником повний сервіс?

Прийняття правильного рішення, труднощі з доставкою, умови повернення товару – все це може перетворити покупку нового матраца на кошмар, якщо виробник не надає клієнтам повного сервісу при виборі продукції.

Робіть покупку там, де виробник разом із товаром пропонує і обслуговування: проста процедура замовлення, зручні умови оплати, кур'єрська доставка, відповідні умови повернення, а також допомога та технічна підтримка.

Компанія Dormeo цінує своїх клієнтів і дбає про те, щоб вони залишилися задоволені. Ми доставляємо матраци до Вас додому або до найближчого відділення пошти. Ви оплачуєте вартість матрацу лише після того, як отримаєте його.

Ми відповімо на всі Ваші питання і допоможемо порадою за номером телефону (044) 459-02-29. Будемо раді допомогти Вам!