ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Як доглядати за матрацом

Точно так само, як квартира, машина або одяг, матраци теж потребують особливого догляду. Якщо забути про це і не приділяти матрацу належної уваги, то він може швидко втратити свої позитивні якості. Ми розповімо Вам, як найкраще дбати про матрац. Дотримуйтесь цих порад по догляду за матрацом, і він прослужить Вам багато років.

Точно так само, як квартира, машина або одяг, матраци теж потребують особливого догляду. Якщо забути про це і не приділяти матрацу належної уваги, то він може швидко втратити свої позитивні якості. Ми розповімо Вам, як найкраще дбати про матрац.

Дотримуйтесь цих порад по догляду за матрацом, і він прослужить Вам багато років.

1. Перед використанням уважно прочитайте рекомендації виробника

Якщо дотримуватися рекомендацій та інструкцій виробника з використання та догляду за матрацом, Ви будете із задоволенням спати на ньому протягом багатьох років.

2. Правильно встановіть планковий каркас і покладіть на нього матрац

Перевірте, чи правильно встановлені каркас і матрац. Неправильна установка може пошкодити матрац. Якщо Ви не знаєте, як правильно це зробити, порадьтеся з нашими консультантами.

3. Не відривайте етикетку

Інформація на етикетці може бути дуже корисною. Етикетка – ідентифікаційне посвідчення Вашого матраца, згідно з яким визначається гарантійний термін товару, тому не викидайте її.

4. Використовуйте захисний чохол для матраца

Високоякісний захисний чохол для матраца, який можна прати, робить матрац гігієнічним і продовжує термін його служби. Такий чохол оберігає матрац від забруднення, алергенів і вологи. Ми рекомендуємо захисні чохли Dormeo: Ви можете обрати чохол з бавовни, водонепроникний або антиалергенний.

5. Перевертайте матрац

Періодично, особливо в перші 6 місяців використання, перевертайте матрац так, щоб місце, де раніше знаходилася голова, тепер виявилося у Вас під ногами.

6. Для чищення матраца не використовуйте рідкі засоби

Рідкі засоби чи прасування можуть пошкодити матеріали, з яких виготовлений матрац. Те ж саме стосується й їдких хімічних речовин. Найкраще періодично пилососити матрац звичайним пилососом (класичним, без водного наповнення).

7. Ні в якому разі не складайте матрац

Якщо Ви хочете зняти або почистити матрац, ні в якому разі не складайте його, тому що це може призвести до серйозних пошкоджень. Не рекомендується сідати на краю ліжка, краще сидіти посередині.