ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

5 кроків на шляху до вибору правильного матраца

Оскільки зараз на ринку пропонується величезна кількість різноманітних матраців, обрати потрібний з них досить непросто. Які основні критерії, що покупець має враховувати при виборі нового матраца?

Щоб допомогти Вам прийняти рішення, ми обрали 5 найважливіших пунктів. Використовуючи їх, Ви швидко визначитеся з вибором.

1. Виберіть правильний розмір

Може здатися, що це банальність, про яку не варто й згадувати, але перший крок до правильного вибору матраца – визначити його необхідний розмір. Вибираючи матрац своєї мрії, переконайтеся, що він підходить за розміром до Вашого ліжка.

Якщо Ви не впевнені, який розмір буде правильним, краще не поспішайте з рішенням і перевірте все кілька разів.

Матраци в колекції Dormeo доступні у всіх стандартних розмірах.

2. Не забудьте про свою спину

Вибираючи матрац, переконайтеся, що він забезпечує правильну підтримку хребта. Навіть якщо зараз у Вас немає проблем зі спиною, правильний вибір матраца може вплинути на те, щоб вони не виникли в майбутньому.

Всі матраци Dormeo підтримують хребет у правильному положенні і можуть зменшити біль у спині і шиї, а також запобігти появі проблем у майбутньому.

3. Зверніть увагу на якість, гігієнічність і захист

Зазвичай ми користуємося одним матрацом протягом багатьох років. На ньому ми спимо, відпочиваємо, а часом і їмо, дивимося телевізор, читаємо... Тому з часом матрац перетворюється на джерело бактерій і пилових кліщів, в результаті чого виникають алергічні реакції. Отже, при виборі матраца необхідно звертати увагу на те, як він захищений від різних мікроорганізмів.

У компанії Dormeo ми в першу чергу дбаємо про здоровий сон, тому при розробці й виготовленні наших матраців передбачаються різні види антибактеріального захисту наповнення і покриття: несприятливі для бактерій та пилових кліщів матеріали, спеціальне просочення, збагачення іонами срібла, природні бамбукові волокна тощо.

4. Враховуйте вартість товару

Багато людей переконані, що лише найдорожчі товари є найкращими. Але з широким асортиментом товарів на ринку дотримуватися такого принципу при виборі матраца нерозумно.

Ціна не повинна залишатися єдиними критерієм для вибору матраца! Сьогодні можна купити високоякісні товари набагато дешевше.

За допомогою своїх доступних і при цьому першокласних матраців компанія Dormeo довела, що прийнятна ціна і висока якість можуть об'єднатися в одному матраці.

5. Дозвольте собі та близьким насолодитись справді якісним нічним відпочинком!