ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Матрац Ergo Comfort

SKU: 99-1000124483

Матрац Ergo Comfort Dormeo – це ергономічний матрац, створений з урахуванням наукових розробок і призначений для максимальної підтримки спини, вирівнювання хребта та зниження тиску на проблемні ділянки. Завдяки додатковому шару Ergo, навіяному продукцією Kosmodisk, матрац ідеально адаптується до вашого тіла. Твердість матраца можна регулювати від середньої до жорсткої. Висота – 20 см.

Матрац Ergo Comfort
Від 22 999,00 ΓPΗ У порівнянні з
Щоб дізнатися деталі доставки – оберіть колір та розмір.
Зателефонуйте нам (044) 459-02-25
Швидкий перегляд

Матрац Ergo Comfort Dormeo – це ергономічний матрац, створений з урахуванням наукових розробок і призначений для максимальної підтримки спини, вирівнювання хребта та зниження тиску на проблемні ділянки. Завдяки додатковому шару Ergo, навіяному продукцією Kosmodisk, матрац ідеально адаптується до вашого тіла. Твердість матраца можна регулювати від середньої до жорсткої. Висота – 20 см.

Детальніше
Детальніше про товар
 • БЕЗКОШТОВНІ 60 ДНІВ АПРОБАЦІЇ!

  Будьте на 110% впевнені в покупці! Випробовуйте матрац протягом 60 днів у себе вдома. Якщо ви не залишитеся задоволені – ми повністю повернемо кошти!

 • ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН ДО 15 РОКІВ

  На матрац надається гарантійний термін до 15 років. А це означає 5470 ранкових пробуджень, коли ви можете прокидатися відпочивши!

 • ВИГОТОВЛЕНО В ЄС

  Даний матрац створений та виготовлений в ЄС. Він відповідає високим стандартам якості ЄС та бренду Dormeo.

Один з найкращих та найергономічніших матраців в Європі

Матрац Ergo Comfort Dormeo – це наш найергономічніший матрац з унікальною 5-шаровою структурою та динамічною адаптованістю для максимальної підтримки та виняткового комфорту. Він забезпечить оптимальну підтримку хребта та позбавить вас від болю в спині та будь-якого іншого дискомфорту.

Даний матрац був протестований незалежним німецьким інститутом Ergonomie Institute і включений до списку найергономічніших матраців в Європі. Результати тесту підтвердили відмінну підтримку, адаптованість і комфорт.

Оптимальна підтримка вашої спини

Інноваційний шар ERGO™ в матраці Ergo Comfort Dormeo повторює форму хребта, повністю підлаштовуючись під ваші потреби. Ребра жорсткості на матраці динамічно реагують та пристосовуються до ваших рухів протягом ночі. Це забезпечує максимально зручне положення тіла під час сну та здоровий сон.

Dormeo Ergo Comfort Mattress

Неперевершена ергономічність та комфорт

 • Ергономічний матрац: забезпечує ідеальну підтримку та адаптується до контурів вашого тіла. Він підтримує хребет в природньому положенні і сприяє усуненню болю в спині.
 • Середній шар: шар ERGO™, натхненний продукцією Kosmodisk, приймає форму хребта людини.
 • Загальна висота – 20 см. 2 см піни з пам’яттю вшито у покриття матрацу для максимального комфорту під час сну.
 • 3 зони комфорту для оптимальної підтримки різних частин тіла.
 • Повітропроникність завдяки піні Ecocell® і повітряним каналам.
 • Антибактеріальна та протиалергенна обробка матрацу, що  ідеально підходить для людей, які страждають на алергію та астму.
 • Знімний чохол, який можна прати в пральній машині, забезпечує здорове та чисте середовище без бактерій, пилових кліщів і неприємних запахів.
 • 60 днів апробації та 15 років розширеної гарантії.
 • Ергономічні властивості матрацу протестовані в незалежній лабораторії в Німеччині.
 • Виготовлено в Європі: матрац відповідає високим стандартам якості ЄС та бренду Dormeo.
Dormeo Ergo Comfort Mattress

Змінюйте ваш матрац кожні 10 років!

Наприкінці 10-річного періоду експлуатації матрацу у ньому живуть мільйони пилових кліщів, а також він стає сприятливим середовищем для мікробів і бактерій. Якщо ви страждаєте від болю або відчуваєте оніміння та ломоту в тілі, крутитеся уві сні, часто прокидаєтесь вночі, страждаєте на алергію та маєте симптоми астми, а зранку прокидаєтесь втомленими, то настав час потурбуватись про власне здоров'я ! Правильно підібраний матрац і гігієна – це дуже важлива частина здорового сну, а також це основа якісного життя та здорової імунної системи. Тож змінюйте ваш матрац кожні 10 років для гарного самопочуття та здоров'я!

Особливості конструкції:

Висота 20 см

Dormeo Ergo Comfort Mattress

Наведіть курсор на зображення, щоб дізнатися інформацію про товар.

 1. 2 см піни з ефектом пам'яті в чохлі

  Піна з пам’яттю ідеально підлаштовується до контурів вашого тіла, створюючи належний рівень комфорту та підтримки.

 2. 6-сантиметровий м'який білий шар з піни Ecocell® з повітряними каналами.

  Ця піна преміум якості завжди лишається еластичною та має тривимірну клітинну структуру, що забезпечує ефективну циркуляцію повітря, створюючи ідеальні точки адаптації під контури тіла.

 3. 6-сантиметровий шар ERGO™

  Форму цього неповторного шару було запропоновано брендом KOSMODISK®. Вона втілена у вигляді медичного пристрою, який позитивно впливає на здоров’я хребта та знімає біль у попереку.

  Dormeo Ergo Comfort Mattress
 4. 6 см твердого шару Ecocell® блакитного кольору з каналами

  Шар з високоякісної піни нового покоління, що забезпечує гарну циркуляцію повітря, комфорт і оптимальну підтримку.

 5. Канали в піні Ecocell®

  Канали в піні Ecocell® виконують 2 функції: вони надають піні гнучкості для кращої циркуляції повітря та створюють високий рівень повітропроникності та кращі гігієнічні умови.

 6. Знімний чохол з 4 ручками, придатний для прання

  Повністю знімний верхній чохол. Нема потреби прати матрац цілком, досить просто зняти та випрати білий чохол.

 7. Чохол з обробкою CleanEffect®

  Поверхня матраца просочена антибактеріальною обробкою CleanEffect®, що запобігає появі бактерій та мікробів. Це означає, що ваш матрац утворює свіже та чисте середовище для сну.

Найкраща ергономічна та природна підтримка

Матрац Ergo Comfort Dormeo підходить для вас, якщо:

 • Ви шукаєте матрац для оптимального комфорту під час сну.
 • Вам потрібна підтримка для кожної частини тіла в будь-якому положенні під час сну.
 • Вам потрібен досить жорсткий матрац, який адаптується до ваших потреб.
 • Вам потрібен ефективний антибактеріальний захист і захист від пилових кліщів.
 • Вам потрібен міцний матрац на довгі роки.
 • Ну і, звичайно ж, якщо ви хочете щоночі насолоджуватися здоровим сном.

А ви знали?

Результати дослідження показують, що відсутність або недостатня кількість сну погіршує наш імунітет: природні імунні клітини зменшуються на 70% після лише 4-5 годин сну. У наслідок цього ви не можете достатньо ефективно боротися з вірусами, такими як Covid19, а також іншими захворюваннями. На щастя, цю ситуацію можна покращити, якщо ви почнете добре висипатися (не менше 7-9 годин сну в залежності від індивідуальних потреб організму).

Він захистить вашу спину

Незалежно від того, чи страждаєте ви від хронічного болю в нижній частині спини або просто злегка перенапружилися під час минулого тренування, матрац Ergo Comfort Dormeo подарує полегшення для ваших спини, шиї, рук і ніг. Він не тільки знімає тиск з проблемних ділянок, дозволяючи вам насолоджуватися відновлюючим сном, але також забезпечує надійну підтримку спини, вирівнює хребет і допомагає позбутися від болю.

Три зони комфорту забезпечують індивідуальну підтримку для різних частин тіла в будь-якому положенні під час сну. Матрац динамічно адаптується до будь-якого положення та форми тіла під час сну для вирівнювання та підтримки хребта – ніч за ніччю, рік за роком

Протестовано. Схвалено. Відмінно!

Матрац Ergo Comfort Dormeo – це ергономічний матрац, створений з урахуванням наукових розробок і призначений для максимальної підтримки спини, вирівнювання хребта та зниження тиску на проблемні ділянки. Наша місія – поліпшити якість вашого життя, подарувавши вам здоровий сон.

Форма унікального шару ERGO™, що була навіяна продукцією KOSMODISK®, завтовшки 6 см. KOSMODISK® – це медичний пристрій, відомий своїм благотворним впливом на здоров'я хребта та позбавленням від болю в нижній частині спини.

Ергономічні властивості матраца Ergo Comfort Dormeo були протестовані в Німеччині у всесвітньо відомій незалежній лабораторії. Результати тесту підтвердили максимальну підтримку, адаптованість і комфорт.

Dormeo Ergo Comfort Mattress

Шар ERGO™ навіяний формою хребта та продукцією KOSMODISK®

Переверніть матрац, щоб обрати бажану жорсткість

Матрац Ergo Comfort Dormeo можна перевертати, що дозволяє вибрати потрібну вам жорсткість.

Одна сторона матраца виготовлена з більш м'якої піни Ecocell® білого кольору, а інша – з більш жорсткої піни Ecocell® синього кольору. Якщо ви бажаєте отримати більш м’яку поверхню, ви можете повернути матрац білою стороною, а якщо ви хочете біль жорстку поверхню – обирайте синю сторону, де під чохлом є 2-сантиметровий шар піни з пам’яттю.

Завдяки перевертанню матрацу змінюється його жорсткість.

Dormeo Ergo Comfort Mattress

Більш м’яка поверхня

Більш жорстка поверхня

Разом спати зручніше

Матрац Ergo Comfort Dormeo має ще одну унікальну особливість – подвійну основу. Це дозволить вам і вашому партнеру вибрати необхідну жорсткість (2 окремих основи у двомісних матрацах від 160 см і більше). А крім того, ця особливість запобігає передачі руху. Тобто ви більше не будете прокидатися від того, що ваш партнер перевертається в ліжку. Просто перевернувши матрац, ви зможете насолодитися різним рівнем жорсткості та комфорту. А подвійна основа дозволить зберегти здорові відносини – кожен з вас зможе насолодитися потрібною йому жорсткістю матраца, і ви навіть не помітите, що ваш партнер перевертається уві сні. Безпрограшний варіант!

Антибактеріальний та протиалергенний матрац зі знімним чохлом, який можна прати в пральній машині

Піна з пам'яттю, вшита в прекрасний м'який чохол, ідеально адаптується до вашого тіла. Також вона є виключно гігієнічною.До матеріалу чохла на матраці додано віскозу. Цей матеріал допомагає виводити вологу назовні та створювати ефект охолодження протягом всієї ночі. Також віскоза додає покриттю матраца сяючого вигляду. Крім того, чохол має обробку CleanEffect®, що ефективно запобігає появі бактерій та мікробів. Це означає, що ваш матрац утворить свіже та чисте середовище для сну.

Розпакування та встановлення: легко й швидко

Ваш новий матрац приїде до вас додому в скрученому та герметично упакованому вигляді. Для кращого захисту він поміщений в коробку обмотаний плівкою у два шари. Всі матраци мають вакуумну упаковку, що робить їх транспортування більш гігієнічним та зручним.

 • 1
  Unpacking Mattress - Step 1

  Обережно зніміть зовнішню упаковку, користуючись ножицями та намагаючись не пошкодити внутрішню поліетиленову упаковку. Не використовуйте ніж.

 • 2
  Unpacking Mattress - Step 2

  Покладіть матрац у вакуумній упаковці на ліжко і розгорніть. Акуратно розріжте упаковку по краях і зніміть з матраца.

 • 3
  Unpacking Mattress - Step 3

  Залишіть матрац на 6 годин, щоб він міг повністю розкритися.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

✓ Загальна висота: 20 см

✓ Тканина чохла й обробка поверхні: 72% поліестер, 28% віскоза, Клінефект®

✓ Верхні шари: 2 см піни з ефектом пам’яті (чохол)

✓ Додаткові підсилювачі механічного комфорту: м'яка сторона піни Екоцел® (основа)

✓ Персоналізація на рівні комфорту: основа з двостороннього шару, що забезпечує комфорт

✓ Шари матеріалу:

 • Піна Екоцел® БІЛА, м'яка (3 зони) – 6 см
 • Ергономічний шар (3 зони) – 6 см
 • Піна Екоцел® СИНЯ, тверда (3 зони) – 6 см

✓ Зони: 3

✓ Персоналізація на рівні підтримки: двостороння основа; два наповнювачі від 160x190

✓ Шари матраца без тканини: 3

✓ Терморегуляція (фактори впливу): віскозні волокна. Основа – піна з каналами. Ергономічний шар ЕРГО у формі хвилі

✓ Обробка поверхні та інші характеристики, які впливають на гігієнічні властивості: Клінефект® та знімний чохол, який можна прати

✓ Ручки: 4

✓ Виробництво: Польща

✓ Гарантія: 15 років

✓ Пробний період: 60 ночей

Технічні характеристики
Антибактеріальне покриття Так
Висота 20 cm
Двостороння основа Так
Двошаровий Так
Жорсткість м’який, жорсткий
Лінія Dormeo Vitality
Основні зони 3
Особливості Вміст матеріалів наповнювача:

Загальна висота: 20 см
1. 2 см піни з пам’яттю вшито у покриття;
2. 6 см піни Екоцел® – м’який шар білого кольору з відкритими каналами;
3. 6 см ERGO™ шар;
4. 6 см піни Екоцел® – твердий шар блакитного кольору з відкритими каналами;
5. знімний чохол, придатний для прання; верхня частина чохла виготовлена з віскозних волокон і просочена обробкою КлінЕфект®;
6. 4 вертикальні ручки з бічних сторін.
Покриття придатне до прання Так
Програма Dormeo для сну
Піна з пам'яттю Так
Бажаєте взяти розстрочку чи кредит?

На ваш вибір оплата під час отримання, розстрочка або стандартний кредит

Оберіть найбільш зручний та вигідний для себе спосіб оплати замовлення:

100% оплата під час отримання

Ви сплачуєте за товар готівкою кур'єру чи в касі компанії-перевізника під час отримання свого замовлення.

Оплата в кредит

Ви можете взяти кредит на стандартних умовах в одному з банків-партнерів нашого магазину.
При замовленні високих матраців можлива акційна розстрочка на 6 місяців.

«Миттєва розстрочка» для клієнтів Приватбанку (до 25 платежів)

Якщо ви клієнт Приватбанку, то маєте можливість отримати кредит на будь-які товари, за 30 секунд, не виходячи з дому, за допомогою своєї банківської картки. У зв’язку з можливими технічними неполадками у роботі сайту, Компанія залишає за собою право тимчасового блокування (призупинення) роботи сервісів «Миттєва розстрочка» та «Оплата частинами» від Приватбанку.

«Оплата частинами» для клієнтів Приватбанку (2 або 4 платежі без переплати)

Якщо ви клієнт Приватбанку, то маєте можливість отримати чисту розстрочку без переплати на 2 або 4 платежі. На будь-які товари, за 30 секунд, не виходячи з дому, за допомогою своєї банківської картки. Оплата частинами" не надається на купівлю взуття. У зв’язку з можливими технічними неполадками у роботі сайту, Компанія залишає за собою право тимчасового блокування (призупинення) роботи сервісів «Миттєва розстрочка» та «Оплата частинами» від Приватбанку.

Відгуки покупців (10 відгуків)

4,7

79 відгуків

1-10 of 79

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 8

Як Ви оцінюєте цей товар? *

1 1 бал
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ольга Д.

www.dormeo.com.ua

ПОКИ ЩО ЗАДОВОЛЕНІ
Через проблеми зі спиною у сина нам знадобився новий матрац і лижко. Зупинили свій вибір на ньому, поки що задоволені

Еля

www.dormeo.com.ua

МЕНІ ІДЕАЛЬНО ПІДІЙШОВ
Якщо у вас проблеми з хребтом, не зволікайте і не заощаджуйте на якісному матраці

Віка

www.dormeo.com.ua

ДОБРЕ УПАКОВАНИЙ, ВІИГЛЯДАЄ ДОРОГО
Добре упакований, виглядає дорого і якісно

Оксана

www.dormeo.com.ua

СПАТИ ЗРУЧНО
Добре адаптується до тіла

Анатолій

www.dormeo.com.ua

ЗРУЧНИЙ
Спина не болить, дуже зручно.

Алевтіна

www.dormeo.com.ua

ДУЖЕ ЗРУЧНИЙ
Всього ми купили 4 матраца у дормео і залишилися задоволені. Зручний жорсткий матрац

Альона

www.dormeo.com.ua

СПЛЮ ЯК НА ХМАРІ
Я сплю, як на хмарі

Катя

www.dormeo.com.ua

ХОРОША ІНВЕСТИЦІЯ
Ми купуємо матраци Dormeo неодноразово протягом 10 років і можемо рекомендувати усім. Якщо у вас проблеми зі спиною, хребтом, вам потрібен цей матрац. Справді. Гарна інвестиція. Тільки терміни доставки трохи довші, але очікування того варте. Рекомендую всім.

Ксенія

www.dormeo.com.ua

ДЯКУЄМО
Ми шукали 200x200, і дякуючи Дормео знайшли, що шукали

Таня

www.dormeo.com.ua

ВСЕ ДОБРЕ
Дуже хороша якість. Ми задоволені.